Новини

index У Києві на базі легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності відбулися чемпіонат України і командний чемпіонат України (U21) з дзюдо.

У змаганнях взяли участь 285 спортсменів з 21 області країни.

У медальному заліку перше місце посіли київські дзюдоїсти, за ними фінішували Запорізька і Дніпропетровська області.

За результатами чемпіонату буде сформовано склад юніорської збірної команди України, яка представлятиме нашу країну на міжнародних змаганнях (чемпіонат Європи (U21), Оберварт, Австрія; чемпіонат світу (U21), Абу-Дабі, ОАЕ).

2015 svystyl tashkent stat

 Другу медаль для України в Ташкенті виборола Юлія Свистіль.

У змаганнях шпажисток юніорок українка завоювала бронзову нагороду.

У чвертьфіналі Юлія вибила з боротьби другий номер світової юніорської класифікації, росіянку Вікторію Кузьменкову (15:13), а в півфіналі поступилася француженці Кароліні Віталіс. Відкривши рахунок півфінального поєдинку (1:0), Юля не змогла зберегти перевагу, і, в підсумку, розрив у рахунку склав 7 уколів (15: 8) на користь француженки.

Нагадаємо, що шість днів тому в змаганнях серед кадетів бронзову нагороду завоювала українська шпажистка Алла Грищук. Таким чином, на даний момент в скарбничці України дві індивідуальні «бронзи» і обидві – в жіночій шпазі.

   

скачанные файлы                                                                                                     Чемпіонат України                         

                                                                                               з  гімнастики спортивної 

17-20.03.2015 р.                                                                                                                                                                             м.Кіровоград      

                                                                                                         В І Т А Є М О!

ФЕДОРОВА ЯНА 11 МСУ

І місце

ІІ місце

ІІІ місце

команда,

в/вправи,стрибок

багатоборство

Тренер ЗТУ Першина Оксана ,                       МСУ  Лев Ганна

МАТВЄЄВА ДАРИНА 11 МСУ

І місце

ІІ місце

бруси

колода

Тренер ЗТУ Першина Оксана ,                       МСУ  Лев Ганна

ПЕТРЕНКО ОЛЕКСАНДР ІІ курс МСУ

ІІ місце

ІІІ місце

в/вправи

кінь,перекладина

Тренер ЗТУ Жовноватий Віктор

БЕЛЯЄВА АНАСТАСІЯ 10 МСУ ІІІ місце команда

Тренер ЗТУ Першина Оксана ,МСУ Лев Ганна

БІЛИК ДІАНА 10 МСУ ІІІ місце команда Тренер ЗТУ Чікова Олена
КУЧІРКО ВІКТОРІЯ 11 МСУ ІІІ місце в/вправи Тренер ЗТУ Горбач Зінаїда