<<  Листопада 2017  >>
 пн  вт  ср  чт  пт  сб  нд 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Новини

FB IMG 1485273117698

 

Відкритий всеукраїнський турнір ЗТ УРСР Л.О.Дуная з вільної боротьби серед кадетів 19-20.01.2017 р. м. Харків

 В І Т А Є М О  У Ч Н І В!

 

 

Ричко Романа 11-д 85 кг

І місце

Тренер  Захарків С.Й.
Абрамова Владислава 9-а 42 кг

І місце (ком.)

ІІІ місце особ

Тренер  Гусяк І.С.
Абрамова Микиту 9-а 46 кг

І місце (ком.)

Тренер  Гусяк І.С.
Василенко Артема 9-г 69 кг

ІІІ місце

Тренер  Захарків С.Й.

 

FB IMG 1485273159848   FB IMG 1485273223721   FB IMG 1485273117698

 Чемпіонат України з фехтування  на шаблях серед юнаків та дівчат  17-18.01.2017 р. м. Миколаїв     

В І Т А Є М О!

 

Писаренко Олену 10-а

І місце          (ком.)

І місце           (особ.)

                                Київ-І                                   

Давидян Г.Д.
Писаренко Івана 10-а

І місце           (особ.)                                   

ІІІ місце        (ком.)

                                 Київ-І  

Давидян Г.Д.
Мисливця Михайла 10-а

ІІІ місце        (ком.)

                                 Київ-І  

Оболенський О.Л.
Саханда Владислава 10-в

ІІІ місце        (ком.)

                                 Київ-І  

Давидян Г.Д.
Рогозян Михайла 10-а

ІІІ місце        (ком.)

                                 Київ-І  

Гурін Ю.С.
Гумен Василя 9-в ІІІ місце        (особ.) Давидян Г.Д.
Письменого Юрія 11-а

ІІІ місце        (ком.)

                                Черкаси

Гурін Ю.С.

10 Олімпійський коледж імені Івана Піддубного відсвяткував своє 50-річчя.

Святкування відбувалося в приміщенні легкоатлетичного манежу 9 грудня о 15.00. Оформлено виставку плакатів 15 відділень, а також експозицію із представленням елементів від кожного виду спорту.

Ведучими свята були – педагог-організатор Литвиненко Ірина та учень 10-Є класу Мельничук Костянтин.

Розпочалося свято урочистою ходою кожного відділення коледжу. Звучала інформація про найголовніші досягнення відділення, знаменитих випускників.

З піснею-відкриттям «Будьте красиві» виступила вчитель біології Світлана Житник.

Найкращими учнями та студентами Коледжу було винесено та встановлено прапор України: Міщенко Захар (студент ІІ курсу Коледжу, майстер спорту з легкої атлетики, фіналіст Чемпіонату Європи серед юніорів , багаторазовий чемпіон України), Гисар Владислав (студент ІІ курсу Коледжу, майстер спорту з веслування академічного, бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, чемпіон Європи серед юніорів), Бокань Маргарита (учениця 11-Д класу, майстер спорту з плавання, призерка чемпіонату Європи серед юніорів, багаторазова чемпіонка України), Мазницька Владислава (учениця 11-Г класу, майстер спорту з плавання, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів України).

Показові бої презентували відділення боксу, фехтування, вільної боротьби, дзюдо.

 З привітанням виступив депутат КМДА Сторожук Вадим. Нагороди і подяки працівникам закладу від Київської мерії вручили депутати КМДА Юрій Дідовець та Вадим Васильчук.

Окрім того, з теплими привітаннями виступив поет, засновник та директор видавництва «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га», який подарував в бібліотеку Коледжу нові книги. Також із щирими словами-привітаннями і з подарунками виступила герой України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, Заслужений тренер СРСР та України, Президент федерації художньої гімнастики Альбіна Миколаївна Дерюгіна.

З вітаннями від Національного Олімпійського комітету України виступив  Володимир Ковальов.

З привітальним словом виступила директор дитячогобатутного парку JoyLand – Вікторія Мрочко, яка подарувала святковий торт, а також сертифікати на безкоштовне відвідування батутного парку для всіх дітей, котрі брали участь у концертній програмі.

Директор ОКіП Семенюшко Олексій Іванович привітав всіх присутніх в залі зі святом і вручив працівникам закладу Подяки від Міністерства освіти та науки.

Концертні номери:

1. Запрошені гості – хор «Калинонька» порадували присутніх народними  піснями, яскравими костюмами та запальними танцями

2. Народна артистка України Руслана Лоцман виступила із запальною пісенною програмою

3. Пісню «Йду до школи» на слова Литвиненко Ірини співав Білько Ілля учень 7-А класу, танцювали учні відділення спортивної гімнастики:Ходаковський Нікіта, Анастасія Паршина, Пахно Віта, Муржак Дар'я, Кошиленко Карина, Корж Олександра, Прозапас Дарина.

4. Пісню «Крокує покоління» виконали Катя Куліній учениця 7-А класу і Яна Куц учениця 7-Б класу, хореографічно доповнили номер гурт Шоу-біс: Настя Паршина, Даша Прозапас, Карина Кошиленко та Саша Корж.

5. Танець акробатичного дуету Кузеренко Владислав учень 11-В класу  і  Марія Лось учениця 6-А класу

6. Хореографічний номер у виконанні Черепахи Софії учениці 9-В класу та Корж Олександри учениці 10-В класу

7. Пісня «Хрещатик» від медичного працівника Безфамильного Дмитра

8. «Танок незламних душ» виконував гурт Шоу-біс (Паршина Анастасія, Прозапас Дарина, Козарук Анастасія, Корж Олександра)

9. Пісня «Люди, як кораблі» у виконанні заступника директора з виховної роботи Железняк Анастасії Юріївни

10. Пісня  «Одна калина» у виконанні вихователів: Задніпряної Галини Юріївни, Третяк Маргарити Вікторівни, Скопенко Валентини Іванівни, Соломатіної Наталії Володимирівни, Андронатій Людмили Анатоліївни, Давиденко Тетяни Вікторівни, Шеремети Ірини Михайлівни, а також заступника директора з виховної роботи Железняк Анастасії Юріївни та педагога-організатора Литвиненко Ірини Анатоліївни. Хореографічно доповнили номер учениці 11-Б класу Говзан Ірина, Клекот Наталія, Микицей Софія та учениця 10-В класу Морозова Катерина

11. Танець у виконанні випускниці Коледжу  Тетяни Зеленської

12. Пісня «Чорнобривці» у виконанні старшого тренера відділення дзюдоХалматова Шухрата Щухратовича

13. Пісня «Родина» у виконанні вчителя Полякової Світлани Анатоліївни  та учениці 11-Г класу Марії Греченко

14. «Пісня про коледж» у виконанні  вчителів: Будчаного
Олега Володимировича, Щибрі Павла Івановича, Богданенко Ірини Рудольфівни, Римаренко Анни Петрівни, Житник Світлани Василівни, Полякової Світлани Анатоліївни, заступника директора з навчальної роботи Федічевої Тетяни Сергіївни та педагога-організатора Литвиненко Ірини Анатоліївни

15.Танець чарівних представниць відділення художньої гімнастики

16. Пісня «Звеличені спортом» у виконанні учениці 11-Г класу Греченко Марії

11 15 2 02   10.0  

Більше фото тут.

 

    В Олімпійському коледжі імені Івана Піддубного проводиться перегляд учнів 2004, 2005 та 2006 років народження з подальшим зарахуванням до закладу на відділення футболу. Для перегляду необхідно при собі мати: довідку від лікаря та спортивну форму.

Адреса: м.Київ, вул.Матеюка-4

Дні перегляду: кожна неділя місяця

Час перегляду: з 11-00 до 15-00

Телефон для довідок: 099-207-73-31

Учні Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного стали призерами чемпіонату Світу  зі стрибків у воду серед юніорів.

Лискун Софія завоювала  срібну медаль на вежі  10м.

Бронзову медаль в  дисципліні трамплін 3м здобув Кривопишин Нікіта. 

Також від Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного, в складі збірної команди України  виступали учні Таценко Влада,  Люлько Валерія, Трушин Ілля та Сверчкова Віолетта.

У синхроні  трамплін 3м учні Кривопишин Нікіта і Трушин Ілля посіли високе – 5місце, також Кривопишин Нікіта посів 8місце на трампліні -1м та на вежі 10м був шостим,  Трушин Ілля на трамліні 1м  теж посів 6 сходинку.

Нагадаємо, що чемпіонат Світу  зі стрибків у воду  серед юніорів відбувався з 25 листопада по 05 грудня 2016 року.