<<  Травня 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Новини

Чемпіонат України

з фехтування на шпагах серед кадетів

В І Т А Є М О!

Гордона Іллю (11кл)  -ІІ місце в командному заліку

Бондарева Даніїла (11кл) -ІІІ місце в особистому заліку, ІІІ місце в командному заліку

та їх тренера Андреюка Л.О.

Безкоровайного Даніїла (10кл) ІІІ місце в командному заліку  

та його тренера Антонюка П.А.

Чемпіонат відбувся  у м. Харкові 30 листопада 2019 року.

Чемпіонат України

з фехтування на шаблях серед кадетів

В І Т А Є М О!

 

Учнів Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного - відділення фехтування, які стали бронзовими призерами на чемпіонаті України з фехтування на шаблях серед кадетів.

Семенова Єгора (11кл) - бронзовий призер в особистих змаганнях та срібний призер в командному заліку

Григорука Олександра (11кл) - бронзовий призер в командному заліку

Та їх тренера - Гуріна Ю.С.

Чемпіонат проходив в м. Київ, 16-17 грудня 2019 р.

 

 

Учні Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного вибороли призові місця на  чемпіонаті України з фехтування на рапірах серед кадетів. 

Лісовий Богдан - учень 11 класу, виборов золоті медалі в особистих та командних змаганнях (тренер Тетяна Шаркіна).

Гумен Павло - учень 11 класу, став срібним призером в командному заліку (тренер Ярослав Гайдук).

Епіфанов Федір - учень 10 класу, виборов бронзому медаль в командному заліку (тренер Євген Есауленко).

Нагадаємо, що чемпіонат України з фехтування на рапірах серед кадетів проходив у м. Києві 14-15 грудня. 
чу   чу1

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 

з фехтування на рапірах серед кадетів

В І Т А Є М О!

Учениць відділення фехтування, які вибороли срібні медалі в командному заліку:

Михальова Марина (11кл) -

Шингірій Юлія (9 кл)

Твардовська Анна (10 кл)

Зирянова Ірина (11 кл)

Тренери: Дмитренко Г.Б., Хісматуліна О.В.

бронзову медаль в особистому заліку:

Тімченко Юлія (11кл)

Тренер Хісматуліна О.В.

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ВИЩА ЛІГА

2003 ГРУПА -

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Зміна (Київ)   2:0 2:1 8:1 4/1 3:0 1/0 3/0 3/1 2/0 9 9 0 0 28-4 27
2 ДЮСШ "Атлет" (Київ) 0/2   3:1 5/3 4:0 1/0 5/1 7:2 3/1 5:0 9 8 0 1 33-10 24
3 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/2 1/3   3/2 3:0 1/5 2/2 4:2 2:0 4:0 9 5 1 3 21-16 16
4 Арсенал-Київ (Київ) 1/8 3:5 2:3   2/0 4/3   2:2 2/0 2:1 8 4 1 3 18-22 13
5 Локомотив (Київ) 1:4 0/4 0/3 0:2   3:0 3:0 1/2 2:1 2/1 9 4 0 5 12-17 12
6 Д-26-SC "DENGOFF" (Київ) 0/3 0:1 5:1 3:4 0/3   6:1 1:0 0/0 1/1 9 3 2 4 16-14 11
7 ФК "Колос" (Ковалівка) 0:1 1:5 2:2   0/3 1/6   3/1 2:1 1/0 8 3 1 4 10-19 10
8 ДЮСШ-15 (Київ) 0:3 2/7 2/4 2/2 2:1 0/1 1:3   1:0 2:1 9 3 1 5 12-22 10
9 Спарта (Київ) 1:3 1:3 0/2 0:2 1/2 0:0 1/2 0/1   3/3 9 0 2 7 7-18 2
10 ФК "Чайка" - КП "УФКС" (Вишгород) 0:2 0/5 0/4 1/2 1:2 1:1 0:1 1/2 3:3   9 0 2 7 7-22 2

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ВИЩА ЛІГА

2004

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Динамо (Київ)   1:1 2/1 4/0 6:0   2/3 7/2   9:0 7 5 1 1 31-7 16
2 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/1   4/2 0:0 0/0 0/2 0/1 4:0 1:0 3:0 9 4 3 2 13-6 15
3 Д-26-SC "DENGOFF" (Київ) 1:2 2:4   3/2 0/0 2:1 2:2 0:0 2/1 5/1 9 4 3 2 17-13 15
4 Локомотив (Київ) 0:4 0/0 2:3   1:0 1/2 1:0 1/3 1/0 1:0 9 4 1 4 8-12 13
5 Зміна (Київ) 0/6 0:0 0:0 0/1   2:0 0:0 3/1 2/2 4/0 9 3 4 2 11-10 13
6 ДЮСШ "Атлет" (Київ)   2:0 1/2 2:1 0/2     0:0 1:1 2/0 7 3 2 2 8-6 11
7 Арсенал-Київ (Київ) 3:2 1:0 2/2 0/1 0/0     1:0     6 3 2 1 7-5 11
8 ДЮСШ-15 (Київ) 2:7 0/4 0/0 3:1 1:3 0/0 0/1   0:2 0:0 9 1 3 5 6-18 6
9 ДЮСШ-1 (Київ)   0/1 1:2 0:1 2:2 1/1   2/0   1:3 7 1 2 4 7-10 5
10 Ніка (Київ) 0/9 0/3 1:5 0/1 0:4 0:2   0/0 3/1   8 1 1 6 4-25 4

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ПЕРША ЛІГА

2005

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Локомотив-2 (Київ)     3/0 1:0 1:0   0/0 1:0 2:2 3:0 7 5 2 0 11-2 17
2 ОК.ім.І.Піддубного (Київ)       4/1   1/0 3:0   2/0   4 4 0 0 10-1 12
3 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ) 0:3     2:0 1/2 1/0     1:0 1:0 6 4 0 2 6-5 12
4 ФК "Лівобережжя" (Київ) 0/1 1:4 0/2   4/1     1:0 3/0 5:0 7 4 0 3 14-8 12
5 Юніор Спорт (Київ) 0/1   2:1 1:4   1:0 2:1   4/1   6 4 0 2 10-8 12
6 Зміна-Оболонь (Київ)   0:1 0:1   0/1   3:1   3/1 1/0 6 3 0 3 7-5 9
7 ДЮСШ-15-2 (Київ) 0:0 0/3     1/2 1/3   2:2   2:1 6 1 2 3 6-11 5
8 Ніка (Київ) 0/1     0/1     2/2     3/1 4 1 1 2 5-5 4
9 Д-26-SC "DENGOFF"-2 (Київ) 2/2 0:2 0/1 0:3 1:4 1:3       0/0 7 0 2 5 4-15 2
10 ДЮСШ-21 (Київ) 0/3   0/1 0/5   0:1 1/2 1:3 0:0   7 0 1 6 2-15 1

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ПЕРША ЛІГА

2006

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Локомотив-2 (Київ)   1/3 2:1 1/1 2:1 1/1 2:0 4/0   2:1 8 5 2 1 15-8 17
2 ДЮСШ-14-Троєщина (Київ) 3:1     5:2 0/0 5:1   8/0 1/0   6 5 1 0 22-4 16
3 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 1/2         3:1 6:0 9/0 8/0 5:0 6 5 0 1 32-3 15
4 Арсенал-Київ-2 (Київ) 1:1 2/5       2/1 1:0 5:1 4:0   6 4 1 1 15-8 13
5 ДЮСШ "Атлет"-2 (Київ) 1/2 0:0       2/1 2/0   0:0 3/0 6 3 2 1 8-3 11
6 Д-26-SC "DENGOFF"-2 (Київ) 1:1 1/5 1/3 1:2 1:2   5:1 7/0     7 2 1 4 17-14 7
7 Київська Русь (Київ) 0/2   0/6 0/1 0:2 1/5   0:0 4:3   7 1 1 5 5-19 4
8 ДЮСШ-10 (Київ) 0:4 0:8 0:9 1/5   0:7 0/0   1/0   7 1 1 5 2-33 4
9 ДЮСШ-21-2 (Київ)   0:1 0:8 0/4 0/0   3/4 0:1   1:1 7 0 2 5 4-19 2
10 ДЮСФШ Ніжин (Ніжин) 1/2   0/5   0:3       1/1   4 0 1 3 2-11 1

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

ЧЕМПІОНАТ МІСТА 2019/2020 рр.

ВИЩА ЛІГА

2007

КОМАНДА 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 І В Н П Р/М О
1 Зміна (Київ)   1/0 1:1 4:0 2/2 3/0 2:0 2:0 5/0 19/00 9 7 2 0 39-3 23
2 ДЮСШ-15 (Київ) 0:1   1/2 0/0 2:1 6:1 2/0 7/1 3:0 12:00 9 6 1 2 33-6 19
3 ДЮСШ "Атлет" (Київ) 1/1 2:1   3/1 1/3   5:0 1/0 0/0 12:00 8 5 2 1 25-6 17
4 Д-26-SC "DENGOFF" (Київ) 0/4 0:0 1:3   3:2 2/0 4:2 1:1 8/0 4/1 9 5 2 2 23-13 17
5 Динамо (Київ) 2:2 1/2 3:1 2/3   3/0 1:2 1/1 7:0 11/00 9 4 2 3 31-11 14
6 Локомотив (Київ) 0:3 1/6   0:2 0:3   1/0 1:0 2:0 7/0 8 4 0 4 12-14 12
7 ОК.ім.І.Піддубного (Київ) 0/2 0:2 0/5 2/4 2/1 0:1     3:0 6:0 8 3 0 5 13-15 9
8 Арсенал-Київ (Київ) 0/2 1:7 0:1 1/1 1:1 0/1       2:0 7 1 2 4 5-13 5
9 ДЮСШ-17-Франс.уа (Київ) 0:5 0/3 0:0 0:8 0/7 0/2 0/3     8/0 8 1 1 6 8-28 4
10 ФК "Чайка" - КП "УФКС" (Вишгород) 00:19 00/12 00/12 1:4 00:11 0:7 0/6 0/2 0:8   9 0 0 9 1-81 0

 

":" - ігри вдома

"/" - ігри в гостях

у14у15у16у17