<<  Серпня 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

04.05.2015 Київ приймав VIII Відкритий всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи Нугзара Ревазовича Месаблішвілі, багаторазового чемпіона України, чемпіона СРСР серед молоді, триразового чемпіона світу і чемпіона Європи серед майстрів.

Змагання традиційно пройшли в міжнародному форматі. На турнір приїхали 254 спортсмени з різних областей країни, а також Грузії та Білорусі.

Учасники чемпіонату змагалися на чотирьох татамі у двох вікових категоріях: 2001-2003 рр.н та 2004-2006 рр.н.

ЮНОШИ

2001-2003

34кг

1.Ратинский Денис              г.Киев

2.Коваленко Егор                    Беларусь

3.Чернецкий Игорь                  г.Киев

3.Скрипка Максим                   г.Нежин

5.Шебчук Дмитро                     г.Нежин

5.Занозов Виталий                   г.Ивано-франковск

38кг

1.Прудиус Иван                       г.Черкассы

2.Чухланцев Максим                г.Черкассы

3.Фундивний Антон                  г.Василков

3.Шуголаев Антон                    г.Киев

5.Ковбасюк Александр             г.Донецк

5.Лифанов Ваня                        Киевская обл.

42кг

1.Дембовский Данил                 г.Василков

2.Дембовский Богдан                г.Василков

3.Брандт Илья                          г. Киев

3.Новак Сергей                        г.Боярка

5.Казимиров Влад                     г.Ирпень

5.Потуроев Андрей                   г.Василков

46кг

1.Яковин Богдан                       г.Васильков

2.Швелидзе Резо                       Грузия

3.Мамадов Дадохон                   г.Киев

3.Ципердюк Остан                     г.Ивано-франковск

5.Гриценко Егор                         г.Киев

5.Дворник Богдан                      г.Нежин

50кг

1.Горбачевский Богдан              г.Львов

2.Бубирь Артем                          г.Орджоникидзе

3.Зеленский Дмитрий                  г.Киев

3.Пасечник Артур                       г.Киев

5.Быков Данил                           г.Комсомольск

5.Олейник Максим                      г.Львов

55кг

1.Навериани Сандро                   г.Киев

2.Пономаренко Захар                  г.Васильков

3.Шкиря Данил                           г.Киев

3.Грибик Ярослав                       г.Львов

5.Гаврилюк Дмитрий                   г.Киев

5.Стец Виталий                          г.Полтава

60кг

1.Таравитов Александр              г.Харьков

2.Ефименко Илья                       г.Харьков

3.Русаков Максим                     г.Коцюбинское

3.Леонтьев Вадим                     г.Одесса

5.Золотарев Алексей                г.Запорожье

5.Буток Саша                           г.Киев

+60

1.Валеев Тимур                       г.Житомир

2.Бурджулиани  Георгий          Грузия

3.Алиев Руслан                       г.Черкассы

3.Нетяга Лука                         г.Умань

5. Зубко Никита                      г.Ровно

5. Дударенко Андрей              г.Киев

2004-06

25кг

1.Колодяжный Егор                г.Ахтырка

2.Мартынчук Александр         г.Житомир

3.Олейник  Илья                    г.Киев

4.Григораш Илья                    г.Киев

5.Брунев Назар                      г.Киев

6.Короткий Влад                    г.Комсомольск

27кг

1.Савенко Владислав            г.Кировоград

2.Слепченко Артур                г.Киев

3.Меша Дмитрий                     г.Ахтырка

3.Кулида Дмитрий                  г.Киев

5.Рубан Егор                          Киевская обл.

5.Зима Максим                       г.Комсомольск

30кг

1.Шведенко Илья                   г.Кировоград

2.Винник Максим                    г.Ахтырка

3.Прокопенко Коля                г.Славутич

3.Юрченко Влад                    г.Васильков

5.Сичок Иван                         г.Коцюбинское

5.Поносюк Иван                     г.Житомир

34кг

1.Халидов Магомед                г.Одесса

2.Мамадов Карим                   г.Киев

3.Сагришвили Давид              Грузия

3.Ющенко Иван                      Киевская обл.

5.Аладашвили Юра                Грузия

5.Науменко Артем                  г.Ахтырка

38кг

1.Жихарев Глеб                    г.Киев

2.Нетудыхата Кирилл            г.Киев

3.Гладский Станислав          г.Киев

3.Ободовский Артем             г.Черкассы

5.Навериани Давид              г.Киев

5.Кузьменко Александр        г.Васильков

42кг

1.Цуркан Игорь                   г.Одесса

2.Углицкий Кирилл              г.Киев

3.Молчаков Артур               Беларусь

3.Черкасов Артем                г.Комсомольск

5.Горбатюк Александр         г.Киев

5.Кузьменко Денис              г.Луганск

46кг

1.Швелидзе Резо                 Грузия

2.Шумилов Эдуард              г.Комсомольск

3.Хакимов Магомед              г.Запорожье

3.Шуклин Феодор                г.Киев

5.Шляхтун Прокофий           г.Киев

5.Хомич Андрей                   г.Луганск

+46

1.Мазаев Данил                   г.Одесса

2.Книга Кирилл                   г.Ахтырка

3.Джапаридзе Тимур           Грузия

3.Ситар Ярослав                 г.Харьков

5.Сквирский Данил             г.Киев

5.Хуторянин Богдан            г.Кривой Рог

ДЕВУШКИ

2001-03

48кг

1.Трошко Валентина                Беларусь

2.Клочай Каролина                 г.Киев

3.Цисельская Валерия            г.Киев

3.Скалига Полина                   г.Киев

2004-06

63кг

1.Стрельченко Кристина         г.Киев

2.Семенченко Катя                 г.Киев

3.Кучава Ия                           г.Киев

3.Петренко Кристина              г.Кривой Рог