Інформація про кандидата на посаду директора Олімпійського коледжу ім. І.Піддубного Закорка Івана Павловича.

Народився 3 січня 1972 року в місті Києві, в родині службовців.

Освіта:

В 1988 році закінчив Київське Суворівське військове училище;

В 1992 році – Київський державний інститут фізичної культури (з відзнакою), спеціальність – фізична культура і спорт, кваліфікація – викладач-тренер з боротьби

В 1998 році – юридичний факультет Київського університету ім. Т.Г.Шевченка, спеціальність – правознавство, кваліфікація – спеціаліст права;

В 1998 році – відділення перепідготовки Київського геологорозвідувального технікуму, спеціальність – бухгалтерський облік і аудит, кваліфікація – молодший спеціаліст;

В 2000 році – повний курс аспірантури Національного університету фізичного виховання і спорту України

Науковий ступінь і вчене звання:

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту (2001 рік), спеціальність – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. Тема дисертаційної роботи «Спеціальна фізична підготовка в внз МВС України з урахуванням індивідуальних особливостей моторики курсантів.».

Доцент по кафедрі спеціальної і фізичної підготовки (2002 рік)

Спортивна і тренерська кваліфікації:

Майстер спорту СРСР з боротьби самбо (1989 рік);

Майстер спорту СРСР з дзюдо (1990 рік);

Майстер спорту України Міжнародного класу з боротьби самбо (1993 рік);

Заслужений тренер України з боротьби самбо (2003 рік);

Суддя Національної категорії з боротьби самбо (2008 рік).

Основна трудова діяльність:

З липня 1992 року по листопад 2015 року – служба в органах внутрішніх справ України: з липня 1992 року по вересень 1998 року – на посаді викладача кафедри бойової та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ України; з вересня 1998 року по листопад 2015 року – на посаді начальника кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ України.

З листопада 2015 року по теперішній час – пенсіонер МВС України.

Перспективні напрямки роботи коледжу:

1. Фізично-патріотичне виховання учнів і студентів в контексті гасла «Фізично підготовлена молодь – могутня Держава».

2. Налагодження співпраці в галузі фізично-патріотичного виховання дітей, юнацтва і молоді зі Збройними силами України (ЦСК ЗСУ) та правоохоронними органами України (ФСТ «Динамо» України), іншими державними і громадськими організаціями.

3. Організація на базі коледжу Центрів Олімпійської підготовки, Дитячо –юнацьких спортивних шкіл з професійно-прикладних Національних і Олімпійських видів спорту (спортивних єдиноборств, гімнастики, легкої атлетики, плавання, кульової стрільби).

4. Створення на базі коледжу науково-дослідних лабораторій з вивчення проблем дитячого, юнацького і молодіжного спорту; підготовки молоді до захисту Вітчизни.

5. Поглиблення міжнародної співпраці з спорідненими навчальними закладами і спортивними організаціями.

Іван Закорко