Три роки ми захищали, щоб зберегти.
Наступні п’ять йдемо у наступ, щоб розвивати та перемогти!

1. За три роки вийти на рівень магістерських програм, з подальшим приєднанням до нас НУФСУ.

2. Залучення висококваліфікованих викладачів (докторів, професорів), а також постійне підвищення рівня кваліфікації серед штатних педагогів (курси, тренінги, семінари).  Організація протягом всього навчального року обов’язкових для всіх педагогів курсів іноземних мов із спеціалістами-носіями.

3. Тренери (вчителі зі спорту), які виховали спортсменів світового рівня, за допомогою міжнародного та методичного відділу розроблятимуть матеріали з підготовки спортсменів високого класу , які будуть ґрунтуватися на власному досвіді їх вихованців. Це у свою чергу рекламуватиме наш заклад в Україні та світі, а також надаватиме поштовх для розвитку окремих видів спорту, що в подальшому сприятиме вступу студентів-контрактників (в тому числі іноземців) до нашого навчального закладу.

4. Впровадження нових спеціальностей, які відповідають сучасним вимогам, а саме: спортивна реабілітація, спортивна медицина, юрист в галузі спорту тощо.

5. Для спортсменів вищого класу (вихованців структурного підрозділу загально освітньої школи) - освіта за бюджетною програмою, безкоштовне проживання та тренування.

6. Загальна середня освіта.

Орієнтованість на індивідуальний підхід вчителя до спортсмена-учня, а також впровадження програми дистанційного навчання. Комплектація кабінетів навчального закладу відповідно до сучасних вимог,зокрема новітньою комп’ютерною технікою.

7. Буде продовжена розпочата робота з облаштування спортивних майданчиків коледжу під основну базу студентського спорту (навчально-тренувальні збори з підготовки до чемпіонатів світу серед студентів та Універсіади). Програма погоджена з МОН.

Вже започатковано програму з модернізації футбольних полів (програма схвалена Верховною радою України).

Планується будівництво готелю для спортивних делегацій та студентів. Перехід на альтернативне опалення та встановлення енергозберігаючих систем.

8.  Організовувати та проводити змагання та НТЗ (навчально-тренувальні збори) різного рівня з багатьох видів спорту. Як приклад – Кубок Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного із залученням преси, медіа, меценатів, спонсорів та різних спортивних клубів, громадських організацій, федерацій. Така співпраця сприятиме значному становленню авторитету нашого навчального закладу та допомагатиме в роботі нашим вчителям (зі спорту). Позитивним наслідком цієї роботи буде також природна популяризація видів спорту визначених нашою спеціалізацією.

9. Створення (співпраця) спортивних клубів, громадських організацій задля діяльності спортивних секцій з різних видів спорту, з яких буде проводитись відбір учнів для вступу в коледж.

10. Вигідне розташування коледжу та розвинута інфраструктура надасть можливість вести діяльність в багатьох інших напрямках.

11. Медичне забезпечення

Створити медично-діагностичний центр на базі закладу (МРТ, комп’ютерна томографія, рентген), можлива співпраця з приватними підприємцями. Обслуговування спортсмені та персоналу безкоштовно. Що дозволить також залучити додаткові фінансові надходження до нашого вищого навчального закладу.

Також започаткувати роботу реабілітаційного центру (в перспективі – навіть з хірургічним відділенням).

12. Їдальня

Ініціювати внесення на законодавчому рівні змін щодо норм харчування спортсменів, наблизивши їх до сучасних вимог (на теперішній час працюємо за нормами, розробленими у 1986 році). Перейти на харчування сучасного зразку: як в обладнанні, так і в самій системі харчування (можливо, залучення на вигідних для коледжу умовах послуг кейтерингу).

13. Забезпечення спортивною формою з символікою нашого навчального закладу спортсменів та тренерів. Продовження заміни спортивного обладнання та інвентарю на більш сучасний (приклад – спортивна гімнастика).

14. Вирішити питання відряджень вчителів зі спорту в повному обсязі за рахунок бюджету та спецфонду.

Спільною працею до перемог в освіті та спорті. Слава Україні!

Олексій Семенюшко