КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ РВУФК НА 2015 РІК
Назва Строк початку/ закінчення Місце-провед. Кількість учасників
Спортсменів Тренерів Всього
                                                                      гімнастика спортивна
Відкритий ч м.Києва Олімп.зміна 20.02-15-21.02.15 Києв,РВУФК      
Відкритий ч м.Києва з багатоборства 26.02.15-28.02.15 Києв,РВУФК      
Чемпіонат України серед дорослих   (ІІІ ранг) 17.03.15-21.03.15 Кіровоградська 25 8 35
Всеукраїнські змагання серед вікових груп   (ІV ранг) 16.03.15-20.03.15 Кіровоградська 15 2 17
Кубок світу серед дорослих (ІІ ранг) 04.03.15-09.03.15 США за запрошенням
Кубок світу серед дорослих (ІІ ранг) 18.03.15-23.03.15 Німеччина за запрошенням
Кубок світу серед дорослих  (ІІ ранг) 01.04.15-06.04.15 Словенія за запрошенням
Міжнародні змагання серед юніорів (дівчата)  (ІІ ранг) 04.04.15-06.04.15 Німеччина за запрошенням
Чемпіонат Європи серед дорослих (жінки, чоловіки - ІІ ранг) 12.04.15-20.04.15 Фpанція 1   1
Відкритий ч м.Києва Олімп.надія,першість РВУФК 16.04.15-18.04.15   60 11 71
Чемпіонат України серед юнаків   (ІV ранг) 04.05.15-08.05.15 Івано-Франківськ 38 10 48
Кубок світу серед дорослих  (ІІ ранг) 05.05.1510.05.15 Болгаpія за запрошенням
Між.зм. на Кубок О.Дитятіна серед дорослих (ІІ ранг) 10.05.15-20.05.15 Росія Санкт-Петербург за запрошенням
Між.зм. "Кубок С.Захарової"  - дор. та молодь  (ІІ ранг) 21.05.15-24.05.15 Київ "Палац спорту" за окремим положенням
МЗ  "Гімнастичні зірки Кіровоградщини" серед юнаків  23.05.15-25.05.15 Кіровоградська за окремим положенням
І Європейські ігри  (жінки, чоловіки)  (ІІ ранг) 12.06.15-29.06.15 Азербайджан збірна команда України
Всесвітня Універсіада (жінки, чоловіки - ІІ ранг) 02.07.15-15.07.15 Корея збірна команда України
Є М олімпійський фестиваль  (дівчата, юнаки - ІІ ранг) 19.07.15-02.08.15 Грузія збірна команда України
Кубок світу серед дорослих (ІІ ранг) 21.08.15-25.08.15 Бельгія за запрошенням
Кубок України серед дорослих (ІІІ ранг) 08.09.15-11.09.15 Київ ДП ОНСЦ "Конча-Заспа " 25 8 35
Кубок світу серед дорослих (ІІ ранг) 16.09.15-21.09.15 Хоpватія за запрошенням
Чемпіонат світу серед дорослих (чол, жінки) - ІІ ранг 17.10.15-03.11.15 Великобpитанія за запрошенням
Між.зм.на Кубок О.Береша - дорос та молодь (ІІ ранг) 29.10.15-31.10.15 Херсон ВУФК 25 8 35
Міжнародні змагання на Кубок П.Астахової- дівчата 30.10.15-02.11.15 Донецьк за запрошенням
Відкритий ч м.Києва серед мол.та юніорів 29.10.15-31.10.15 Києв,РВУФК      
Чемпіонат України серед молоді та юніорів (ІV ранг) 09.11.15-14.11.15 Кіровоград "Надія" 60 11 71
Міжнародні змагання  серед молоді (ІІ ранг) 17.11.15-21.11.15 Фpанція за запрошенням
Кубок світу серед дорослих  (ІІ ранг) 28.11.15-01.12.15 Німеччина за запрошенням
Кубок світу серед дорослих  (ІІ ранг) 01.12.15-08.12.15 Великобpитанія за запрошенням
МЗ на Кубок Л.Латиніної серед дорослих та юніорів   06.12.15-12.12.15 Росія за запрошенням
МЗ на Кубок М. Вороніна серед дорослих та юніорів  11.12.15-17.12.15 Росія за запрошенням
Міжнародні змагання серед юніорів  (ІІ ранг) 12.12.15-16.12.15 Польща 4 2 8
           
                                                                       стрибки у воду
Меморіал М.В. Науменка  (V ранг) 13.01.15-15.01.15 Харків СДЮШОР      
Міжнародні змагання серії Fina Diving Grand Prix (ІІ ранг) 16.02.15-23.02.15 Німеччина      
Чемпіонат України серед молоді (IV ранг) 20.02.15-24.02.15 Запоріз. СК ВАТ "Мотор-Січ"      
Турнір Світової серії (ІІ ранг) 09.03.15-17.03.15 Китай      
Турнір Світової серії (ІІ ранг) 17.03.15-23.03.15 Об"єднані Аpабські Еміpати      
Кубок України серед вікових груп "А" та "B"  (ІV - ранг) 25.03.15-29.03.15 Київ СК "Олімпія"      
Міжнародні змагання серії Fina Diving Grand Prix (ІІ ранг) 28.03.15-06.04.15 Мексика      
Міжнародні змагання серії Fina Diving Grand Prix (ІІ ранг) 06.04.15-14.04.15 Канада      
Літня Універсіада України (ІІІ ранг)                 09.04.15-14.04.15 Київ СК "Олімпія"      
Відкритий Кубок України (ІІІ ранг)                 09.04.15-14.04.15 Київ СК "Олімпія"      
Міжнародний юнацький турнір 12.04.15-19.04.15 Німеччина      
Міжнародні змагання серії Fina Diving Grand Prix (ІІ ранг) 13.04.15-21.04.15 Пуерто-Рико      
Турнір Світової серії (ІІ ранг) 20.04.15-27.04.15 Росія      
ЧУ серед  вікових груп "А" та"В" (ІV - ранг) 24.04.15-28.04.15 Київ СК "Олімпія"      
Турнір Світової серії (ІІ ранг) 27.04.15-04.05.15 Великобpитанія      
Чемпіонат України серед вікової групи  "Е"  (ІV - ранг) 05.05.15-07.05.15 Харків ДЮСШ ім. Я.Клочкової      
І етап ЧУ (дорослі, молодь, юніори)  (ІІІ-ІV ранг)                 12.05.15-18.05.15 Київ СК "Олімпія"      
Турнір Світової серії (ІІ ранг) 18.05.15-25.05.15 Канада      
Турнір Світової серії (ІІ ранг) 25.05.15-03.06.15 Мексика      
Відкритий кубок "Мотор-Січ" (ІІІ - ранг) 25.05.15-27.05.15 Запоріжжя      
Чемпіонат Європи (ІІ ранг) 05.06.15-15.06.15 Німеччина      
Меморіал М. Лапіна (VІ - ранг) 08.06.15-10.06.15 Маріуполь      
Чемпіонат України  вікова група "С"   (ІV - ранг) 10.06.15-14.06.15 Миколаїв басейн "Водолій"      
І Європейські ігри  (ІІ ранг) 12.06.15-29.06.15 Азербайджан      
Міжнародні змагання серії Fina Diving Grand Prix (ІІ ранг) 22.06.15-29.06.15 Іспанія      
Міжнародні змагання серії Fina Diving Grand Prix (ІІ ранг) 30.06.15-06.07.15 Італія      
Всесвітня Універсіада (ІІ ранг) 01.07.15-15.07.15 Корея      
Чемпіонат світу (ІІ ранг) 20.07.15-04.08.15 Росія      
Відкритий Кубок "Водолій" (ІІІ - ранг) 20.10.15-25.10.15 Миколаїв басейн "Водолій"      
Чемпіонат України серед вікової групи "D"   (ІV ранг) 24.11.15-27.11.15 Дніпропетровськ      
ВЧ ЦР"Колос" серед юн. та дів. вікових груп "С", "Д","Е"  25.11.15-30.11.15 Харків      
Відкритий Кубок Орджонікідзевського ГЗК  (ІІІ - ранг)   02.12.15-05.12.15 Орджонікідзе      
ІІ етап ЧУ (дорослі, молодь, юніори) (ІІ - ранг) 13.12.15-18.12.15 Київ СК "Олімпія"      
           
                                                                        плавання
ЧУ 25-ти метровому басейні серед юнаків (ІV ранг) 27.02.15-02.03.15 Б.Церква ДЮСШ №1      
Чемпіонат України серед юніорів (ІV ранг)  16.03.15-9.03.15 Запоріз. СК ВАТ "Мотор-Січ" 10 1 11
Міжнародні змагання з плавання (ІІ ранг) 28.03.15-29.03.15 Ізpаїль 3   3
Міжнародні змагання з плавання (ІІ ранг) 28.03.15-29.03.15 Поpтугалія 3   3
ЧУ та чемпіонат України серед молоді  (ІІІ, IV ранг) 22.04.15-26.04.15 Харків ОУСЦ "Акварена" 23 3 26
ЧУ серед юнаків у відкритому басейні (ІV ранг) 02.06.15-05.06.15 Львів  басейн МОУ      
ЧУ серед юніорів у відкритому басейні  (ІV ранг) 06.06.15-09.06.15 Львів  басейн МОУ 10 1 11
І Європейські ігри (ІІ ранг) 23.06.15-27.06.15 Баку 5   5
Всесвітня Універсіада 04.07.15-11.07.15 Південна Корея      
ЧУ та ЧУ серед молоді з олімпійських видів програми   14.07.15-17.07.15 Дніп-ськ СК"Метеор"  23 3 26
Чемпіонат світу (ІІ ранг) 22.07.15-09.08.15 Росія збірна команда України
Європ. юнацький олімпійський фестиваль  (ІІ ранг) 27.07.15-31.07.15 Тбілісі 4   4
Чемпіонат світу серед юніорів   (ІІ ранг)  01.09.15-07.09.15 Сінгапуp 5   5
ЧУ серед юніорів  у 50-ти метровому басейні (ІV ранг) 22.10.15-25.10.15 Харків ОУСЦ "Акварена" 27 3 30
Чемпіонат України у 25-ти метровому басейні (ІІІ ранг) 01.11.15-04.11.15 Б.Церква ДЮСШ №1 27 3 30
ЧУсеред юнаків у 50-ти метровому басейні (ІV ранг) 28.11.15-01.12.15 Миколаїв басейн "Водолій" 5 1 6
Чемпіонат Європи (ІІ ранг) 01.12.15-08.12.15 Ізpаїль збірна команда України
Національний Кубок України (ІІІ ранг) 10.12.15-13.12.15 Дніп-ськ СК"Метеор"  30 3 33
           
                                                                      дзюдо
ВТТ пам'яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-02 рр.н.(ІV ранг) 16.01.15-18.01.15 Луцьк 20 2 22
ВВТ пам'яті М.Тагірова серед юна. та дів.99-00 р.н.  06.02.15-08.02.15 Кременчук 25 2 27
Відкритий континентальний Кубок (ІІ ранг) 07.02.15-08.02.15 Болгаpія 2   2
ВВТ пам"яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів, чол. 14.02.15-15.02.15 Луцьк 10 1 11
Відкритий континентальний Кубок, чол. (ІІ ранг) 28.02.15-01.03.15 Польща 2   2
ВТ ХХVІ Меморіал І.Прищепи серед юнаків 2000-01,02-03 рр.н.   07.03.15-08.03.15 Дніпропетровськ 10 1 11
ЧУ серед юнаків та дівчат  до 18 років (IV ранг) 10.02.15-13.02.15 Луцьк 25 2 27
ВТ "Київська весна" юнаків та дівчат00-01.02-03р.н.   20.03.15-21.03.15 Київ 10 1 11
Кубок Європи (ІІ ранг) 21.03.15-22.03.15 Боснія і Герцоговина збірна команда України
Всеукраїнський турнір "ІV Дитячий фестіваль серед юнаків , 2006, 2002, 2003, 2004, 2005 рр.н."  (ІV ранг)  28.03.15-29.03.15 Київ 10 1 11
ЧУ  серед юніорів та юніорок до 21 року (IV ранг) 31.03.15-02.04.15 Одеса 25 2 27
ВВТ "Кубок Динамо "серед юнаків   01.04.15-02.04.15 Львів 25 2 27
Універсіада України дзюдо 08.04.15-10.04.15 Суми збірна команда України
ЧЄ та командний чемпіонат 09.04.15-10.04.15 Великобpитанія збірна команда України
Всеукраїнський турнір на призи Н. Месаблішвілі серед юнаків та дівчат 2001-02, 2003-04 рр.н. (ІV ранг) 18.04.15 Київ 10 1 11
ВТ на призи ЗМС Р.Машуренка (ІV ранг)  25.04.15-26.04.15 Луцьк 20 2 22
ВВТ, присвячений Дню Перемоги на честь учасника ВВВ, ЗТУ С.Н.Цибульського серед юніорів 1993-1998  05.05.15-07.05.15 Суми 10 1 11
ВТ на призи ЗМС А.Новікова серед юнаків 2000-02 р.н.  08.05.15-10.05.15 Харків 10 1 11
ХІ МТ "Європа" серед юнаків 99-00,01-02,03-04,05-06  09.05.15-10.05.15 Одеса 20 1 21
ЧУ серед юнаків та дівчат до 16 років  (IV ранг)  10.05.15-12.05.15 Черкаси КП СК "Будівельник" 25 2 27
Кубок Європи  16.05.15-17.05.15 Росія збірна команда України
Всеукраїнський турнір "Кодокан" серед юнаків (ІV ранг)  30.05.15-31.05.15 Одеса 10 1 11
Відкритий Кубок України (ІІІ ранг) 22.05.15-24.05.15 Суми  20 1 21
Відкритий континентальний Кубок (ІІ ранг) 06.06.15-07.06.15 Білорусія збірна команда України
ВВТ "Пам'ять" серед юнаків 01-02,03-04,05-06 рр.н.  06.06.15-07.06.15 Очаків 10 1 11
Кубок Європи  13.06.15-14.06.15 Словенія збірна команда України
І Європейські ігри 25.06.15-28.06.15 Азербайджан збірна команда України
 ЧЄ серед юнаків та дівчат до 18 р. (ІІ ранг) 03.07.15-05.07.15 Болгарія збірна команда України
Всесвітня Універсіада (жінки, чоловіки - ІІ ранг) 04.07.15-08.07.15 Корея збірна команда України
Кубок Європи 11.07.15-12.07.15 Великобpитанія збірна команда України
Є Ю олімпійський фестиваль  (дівчата, юнаки - ІІ ранг) 28.07.15-31.07.15 Грузія збірна команда України
ЧС серед юнаків та дівчат до 18 р. (ІІ ранг) 05.08.15-09.08.15 Боснія і Герцоговина збірна команда України
Всеукраїнський турнір "Кубок Донбасу", чол.  (V ранг)  22.08.15-23.08.15 Красноармійськ      
Чемпіонат світу.командний 24.08.15-30.08.15 Казахстан збірна команда України
Ч ФСТ "Динамо"  "Юний динамовець" серед юнаків і дівчат 99-01 р. 02.09.15-04.09.15 Очаків      
ВТ на призи льотчика-космонавта О.А.Леонова, чол.  05.09.15-07.09.15 Кременчук 20 1 21
Чемпіонат ФСТ "Динамо"    08.09.15-10.09.15 Львів 15 1 16
ВТ "Кубок Скіфів" серед юнаків та дівчат03-04, 2005-06  19.09.15-20.09.15 Херсон 10 1 11
ВТ на призи Олімпійського чемпіона С.Новікова серед юнаків та дівчат 2000-01, 2002-03 рр.н. (ІV ранг)  18.09.15-20.09.15 Кіровоград 10 1 11
Всеукраїнський турнір пам'яті ЗТУ А, Матюшенка  27.09.15-29.09.15 Одеса 10 1 11
МТ "Кубок Закарпаття" серед юнаків та дівчат 1998-00   03.10.15-04.10.15 Ужгород СК "Юність" 20 1 21
Чемпіонат України серед юнаків та дівчат до 17років   06.10.15-08.10.15 Луцьк 30 2 32
ВТ на призи Полтавського окружного козацтва серед юн. та дів. 1999-00, 2002-2003 рр.н. (ІV ранг)  13.10.15-15.10.15 Кременчук 20 1 21
МТ  "Великий Шолом", олімпійський відбір (ІІ ранг) 17.10.15-18.10.15 Франція 1   1
ВТ "Кубок Федерації дзюдо м. Києва" пам'яті генерального секреатаря ФДУ В.І.Походенка серед юніорів та юніорок 1996-00 р.н. (ІV ранг)  17.10.15-18.10.15 Київ 30 2 32
ЧС серед юніорів та юніорок до 21 р. (ІІ ранг) 23.10.15-27.10.15 Об"єднані Аpабські Еміpати збірна команда України
Відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо "Світ дитини" серед юнаків, дівчат та дорослих  (IV ранг)  30.10.15-01.11.15 Львів 10 1 11
ВВТ присв.72-й річниці визволення м. Києва від німецько-фашист.загарбників серед юн.та дів.02-04 р.н.  07.11.15-08.11.15 Київ 5 1 6
ВВТ"Золота осінь" серед юнаків та дівчат99-00, 01-03 13.11.15-14.11.15 Харків 20 1 21
Чемпіонат Європи серед молоді до 23 р. (ІІ ранг) 13.11.15-17.11.15 Польща      
ЧУ, командний чемпіонат України (ІІІ ранг) 17.11.15-20.11.15 Одеська СБ "Акад.спорту" 10 1 11
ВТ"Кубок фед. дзюдо Одеської області" серед юнаків  04.12.15-05.12.15 Одеса 10 1 11
ВВТ пам"яті Г.І.Малинки (ІІІ ранг) 11.12.15-12.12.15 Харків 10 1 11
ВТ пам'яті В.В.Гоферта серед юнаків 1998-00, 2001-02 р.н. (ІV ранг) 12.12.15-15.12.15 Житомир 20 1 21
Відкритий Всеукраїнський турнір пам'яті В.А.Березюка  серед юнаків та дівчат 1999-00, 2001-03 р.н. (ІV ранг)  18.12.15-20.12.15 Харків 20 1 21
           
                                                                 гімнастика художня
Міжнародний турнір   серед дорослих (ІІ ранг) 20.01.15-26.01.15 США Збірна команда
Кубок України (дорослі, юніори) (ІІІ ранг) 11.02.15-16.02.15 Ужгород СК "Юність" Збірна команда
Міжнародний турнір - дорослі, юніори (ІІ ранг) 19.02.15-23.02.15 Естонія Збірна команда
Міжнародний турнір    (ІІ ранг) 20.02.15-24.02.15 Угоpщина Збірна команда
Міжнародні змагання серії Гран-Прі (ІІ ранг)  25.02.15-03.03.15 Росія Збірна команда
Міжнародний змагання ФІЖ дорослі, юніори (ІІ ранг) 05.03.15-09.03.15 Гpеція Збірна команда
Міжнародні змагання серії Гран-Прі (дорослі) (ІІ ранг) 06.03.15-10.03.15 Фpанція Збірна команда
Кубок світу категорія A (дорослі, юніори) (ІІ ранг) 20.03.15-24.03.15 Німеччина Збірна команда
Етап Кубка світу Категорія В (дорослі)  (ІІ ранг) 24.03.15-30.03.15 Поpтугалія Збірна команда
Міжнародні змагання серії Гран-Прі  (дорослі, юніори)   26.03.15-31.03.15 Ізpаїль Збірна команда
Етап Кубка  світу кат. В - дорослі, юніори (ІІ ранг) 02.04.15-06.04.15 Румунія Збірна команда
Етап Кубка світу категорії В - дорослі, юніори (ІІ ранг) 09.04.15-13.04.15 Італія Збірна команда
Чемпіонат України серед спортивних клубів та  юніорів. 24.04.15-27.04.15 Суми Акад. банківс. справи Збірна команда
Етап Кубка світу Катерія В - дорослі (ІІ ранг) 07.05.15-12.05.15 Фpанція Збірна команда
Етап Кубка світу категорії В (дорослі, юніори) (ІІ ранг) 21.05.15-25.05.15 Узбекистан Збірна команда
І Європейські ігри (дорослі)   (ІІ ранг) 12.06.15-28.06.15 Азербайджан Збірна команда
Міжнародний турнір (ІІ ранг) 14.06.15-18.06.15 Іспанія Збірна команда
Eтап Кубка світу категорія В (дорослі, юніори) (ІІ ранг) 06.08.15-10.08.15 Угоpщина Збірна команда
Кубок світу Категорія B - дорослі (ІІ ранг) 13.08.15-17.08.15 Болгаpія Збірна команда
Етап Кубка світу категорії B - дорослі (ІІ ранг) 20.08.15-24.08.15 Росія Збірна команда
Чемпіонат світу - дорослі (ІІ ранг) 04.09.15-14.09.15 Німеччина Збірна команда
Клубний чемпіонат світу ( ІІ ранг) 25.09.15-30.09.15 Японія Збірна команда
Командний чемпіонат України  (ІІІ ранг) 20.10.15-25.10.15 Чернівці ОДЮСШ Збірна команда
Міжнародний турнір серії Гран-Прі 10.11.15-15.11.15 Австpія Збірна команда
           
                                                                           фехтування
Етап Кубку світу серед юніори (рапіра, дівчата) 10.01-13.01 Мьодлінг (Австрія) 4 1 5
Етап Кубку світу серед кадетів (шабля) 16.01-18.01 Мьодлінг (Австрія) 4 1 5
Чемпіонат України серед кадетів (рапіра) 17.01-18.01 Київ ЦСК ЗСУ 30 6 36
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,дівчата) 17.01-18.01 Діжон (Франція) 4 1 5
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,юнаки) 17.01-18.01 Базель(Швейцарія) 4 1 5
ВЗ меморіал П.А.Заковорота (кадети) 19.01-20.01 Харків 10 2 12
Етап Кубку Європи серед кадетів (рапіра, шпага) 21.01-24.01 Братислава 6 2 8
Етап Кубку Європи серед кадетів (рапіра) 24.01-27.01 Познань (Польща) 5 1 6
Чемпіонат України серед кадетів (рапіра) 25.01-26.01 Київ 10 2 12
Чемпіонат України серед кадетів (шабля, шпага) 31.01-01.02 Київ (РВУФК) 17 3 20
Етап Кубку світу серед юніорів (рапіра,дівчата) 31.01-01.02 Загреб (Хорватія) 5 1 6
Етап Кубку Європи серед кадетів (рапіра) 07.02-09.02 Сату Маре (Румунія) 10 2 12
Етап Кубку Європи серед кадетів (рапіра) 07.02-09.02 Варшава (Польща) 6 1 7
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,юнаки) 08.02-09.02 Ріга (Латвія) 5 1 6
Всеукраїнські змагання ( шабля, кадети) 08.02-09.02 Черкаси 17 3 20
Етап Кубку світу серед юніорів ( рапіра) 15.02-16.02 Угорщина 5 1 6
Чемпіонат Європи серед кадетів, юніорів 21.02-08.03 Марибор(Словенія) 10 2 12
ВЗ серед юнаків та дівчат "Ліга 10-13", рапіра 25.02-26.02 Миколаїв 4 1 5
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага юнаки,дівчата) 07.03-08.03 Удіна (Італія) 9 1 10
Етап Кубку світу серед юніорів (рапіра) 05.03-08.03 Белград (Сербія) 9 1 10
Чемпіонат України серед юніорів 1995 р.н. та мол. 10.03-16.03 Миколаїв 30 6 36
ВЗ серед юнаків та дівчат "Ліга 10-13", рап, шпага 20.03-23.03 Ужгород 8 3 11
 МТ "Challenge Wratislavia"  (шпага, рапіра) 20.03-24.03 Вроцлав (Польша) 20 4 24
ВЗ серед юнаків та дівчат "Ліга 10-13", шабля березень Київ 3 2 5
Всеукраїнський турнір (юніори,шабля) березень Київ (РВУФК) 17 3 20
Чемпіонат світу серед кадетів, юніорів  01.04-15.04 Ташкент  15 4 19
Чемпіонат України з фехтування 17.04-21.04  за призначенням 10 4 14
Всеукраїнські змагання з фехтування (рапіра) 16.04-21.04 Конча-Заспа  15 3 18
Всеукраїнські змаганя пам’яті І.Величко, шпага 24.04-25.04 Конча-Заспа  10 3 13
Всеукраїнський турнір (кадети,шпага) квітень Київ (РВУФК) 19 3 21
ВТ"Олімпійські надії"(рапіра, 2001 р.н. і мол.) квітень Київ (РВУФК) 40 6 46
МТ країн Карпатського регіону пам’яті   В. Герея (рапіра, шпага)  02.05 -10.05 Ужгород 20 6 26
ВЗ "Київська весна" 2001-2004 р.н. 03.05-09.05 Київ 10 4 14
ВЗ «Азовський клинок» 10.05-20.05 Запорізька 12 3 15
Всеукраїнський турнір (кадети,шабля) травень Київ (РВУФК) 17 3 20
Кубок України з фехтування 12.09-18.09 Київ 15    
Всеукраїнський турнір пам’яті Козицького В.М. 09.09-12.09 Львів 12 3 15
Етап Кубку світу серед кадетів (шпага, рапіра) 12.09-13.09 Угорщина 15 3 18
Етап Кубку Європи серед кадетів, шабля 20.09-21.09 Польща 9 1 10
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,юнаки) 19.09-20.09 Люксембург 5 1 6
Етап Кубку Європи серед кадетів, шпага 26.09-27.09 Сербія 3 1 4
Етап Кубку світу серед юніорів (рапіра,дівчата) 26.09-27.09 Тімішора (Румунія) 5 1 6
Етап Кубку світу серед юніорів (рапіра,юнаки) 26.09-27.09 Угорщина 5 1 6
Етап Кубку Європи –рапіра,шпага,шабля (кадети) 04.10-07.10 Угорщина 20 5 25
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,юнаки) 04.10-07.10 Кувейт 4 1 5
Етап Кубку світу – рапіра (юніори) 09.10-11.10 Лешно (Польща) 8 2 6
Чемпіонат України (молодь) 1996 р.н. 18.10-22.10 Миколаїв 30 5 35
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,юнаки) 18.10-22.10 Салоніки 4 1 5
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,дівчата) 18.10-19.10 Лауптхайм 4 1 5
Етап Кубку світу серед кадетів (рапіра,дівчата) 18.10-19.10 Шаморін (Словаччина 4 1 5
Етап Кубку Європи серед кадетів (рапіра,юнаки) 18.10-19.10 Флоріна (Італія) 4 1 5
ВТ імені Когута М.А. (шабля) 14.10-15.10 Київ 17 3 20
ВЗ серед юнаків та дівчат "Ліга 10-13", рапіра 27.10 -28.10 Миколаїв 4 1 5
Етап Кубку Європи  серед юніорів (шабля, юнаки) 25.10-26.10 Пловдів 5 1 6
Етап Кубку Європи  серед юніорів (шабля,дівчата) 25.10-26.10 Сосновиць(Польща) 5 1 6
Етап Кубку Європи  серед кадетв (шпана юнаки,дівчата) 25.10-26.10 Клагенфюрт 8 1 9
ВТ"Олімпійські надії"(рапіра,юн і дівч. 2001 р.н. і мол) жовтень Київ (РВУФК) 40 6 46
ВЗ пам’яті Я.Фрондзея (рапіра, 1999 р.н. і мол) 30.10-31.10 Київ (РВУФК) 40 6 46
ХV ВТ пам’яті С.Я.Колчинського 06.11-08.11 Київ (РВУФК) 20 3 23
Етап Кубку світу  серед юніорів (рапіра,шпага) 05.11-10.11 Братіслава 10 2 12
Етап Кубку Європи  серед кадетів (шабля) 07.11-09.11 Софія 10 1 11
Етап Кубку світу серед юніорів (шпага,дівчата) 07.11-09.11 Гельсінки 5 1 6
Етап Кубку Європи серед кадетів (рапіра) 08.11-09.11 Мьодлінг (Австрія) 8 2 10
ВЗ - шабля (кадети) 10.11-12.11 Миколаїв 15 2 17
ВЗ меморіал пам’яті Ковач П.О. (шабля,рапіра) 18.11-19.11 Ужгород 20 3 23
Всеукраїнські змагання , кадети 18.11-20.11 Закарпатська 15 3 18
Етап Кубку світу серед юніорів (рапіра, шпага) 20.11-22.11 Братислава (Словач. 4 1 5
Етап Кубку Європи серед кадетів, шпага 22.11-28.11 Гренобль (Франція 3 1 4
ВЗ пам’яті Л.В.Авербаха  (шпага) 23.11- 26.11 Харків 8 2 10
ВЗ пам’яті В.О.Андрієвського  (рапіра,шабля) 25.11-30.11 Львів 30 5 35
Етап Кубку світу серед кадетів (рапіра, шпага) 28.11-29.11 Німеччина 8 2 10
Кубок України 01.12-10.12 Харків 20 3 23
ВТ «Львівській мушкетер» (рапіра) 03.12-04.12 Львів 10 2 12
Етап Кубку світу серед юніорів, шабля 05.12-06.12 Німеччина 4 1 5
Етап Кубку Європи серед кадетів, рапіра 05.12-06.12 Кабрис (Франція) 4 1 5
Етап Кубку Європи серед кадетів, шабля 13.12-14.12 Німеччина 8 1 9
Етап Кубку Європи  серед кадетв (шпана юнаки,дівчата) 13.12-14.12 Копенгаген 8 1 9
ВЗ меморіал А.С.Епишова (кадети) 15.12-16.12 Харків 4 1 5
ВЗ - шпага  (кадети) 17.12-18.12 Харків 30 3 33
ВЗ - шабля (кадети) 23.12-25.12 Нетішин 17 3 20
           
           
                                                                             легка атлетика
НТЗ до чемпіонату України 01-26.01.15 Киргизія 2 1 3
ХХ Всеукраїнські змагання "Різдвяні старти" 09-10.01.15 Київ 15 3 18
Чемпіонат м. Києва серед юнаків та юніорів 1996-97, 1998-99 р.н. 16-17.01.15 Київ 20 4 24
Чемпіонат м. Києва серед юнаків 2000-2001 р.н. 23-24.01.15 Київ 6 1 7
Командний ЧУ  27-28.01.15 Запоріжжя 10 3 13
ЧУ серед юнаків 1998 р.н. і молодші 30-31.01.15 Запоріжжя 25 5 30
Чемпіонат м. Києва в приміщенні 02-03.02.15 Київ 20 4 24
Чемпіонат України серед юніорів 06-07.02.15 Суми 20 4 24
Чемпіонат України 12-14.02.15 Суми 20 4 24
Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, юн. (метання) 19-21.02.15 Ужгород 10 3 13
Зимовий кубок України 20-21.02.15 Київ 20 4 24
Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна-Литва (юніори) 26-28.02.15 За призначенням 10 3 13
Кубок ДШВСМ 27.02.2015 Київ 15 3 18
НТЗ до ЧУ з кросу березень За призначенням 10 2 12
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань березень РВУФК 40 10 50
ЧУ серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків з кросу 06.07.2003 Цюрюпінськ 10 2 12
Чемпіонат Європи у приміщенні 06-08.03.15 Прага 3 1 4
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань березень-квітень Вірменія 3 1 4
Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ, СДЮШОР з двоборств 22-23.03.15 Київ 5 1 6
Чемпіонат світу з кросу 28.03.2015 Китай 3 1 4
Весняний чемпіонат м. Києва з кросу 04.04.2015 Київ 10 2 12
Міжнародна матчева зустріч Ізраїль-Румунія-Кіпр-Укр. (юніори) 24-25.04.15 Румунія 10 3 13
КУ серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків з метань - І етап 24-25.04.15 Кіровоград 10 3 13
ЧУ серед дорослих, молоді, юніорів , біг на 10000 м 25.04.2015 Черкаси 5 2 7
ЧУ серед ДЮСШ, СДЮШОР, юнаки 1998 р.н. і молодші 26-27.04.15 Кіровоград 25 5 30
Командний чемпіонат м. Києва серед юніорі 06--07.05.15 Київ 15 3 18
Міжнародні змагання "Дружба" серед юнаків 2000 р.н. і молодші 08-09.05.15 Ужгород 10 3 13
ХІІ літня Універсіада України 11-13.05.15 Кіровоград 5 1 6
Чемпіонат м Києва серед юнаків 2000 р.н. і молодші 14-15.05.15 Київ 10 3 13
Кубок України (висота) 16.05.2015 Миколаїв 2 1 3
Кубок України  (бігові та стрибкові види) - І етап 21-22.05.15 За призначенням 20 4 24
Кубок України з метань - ІІ етап 23-24.05.15 Київ 10 3 13
Командний ЧУ серед юніорів  25-26.05.15 Кіровоград 25 5 30
ЧУ серед молоді 28-30.05.15 Кіровоград 25 5 30
Чемпіонат м Києва серед юніорів та юнаків 1996-97, 1998-99 р.н. 29-30.05.15 Київ 15 3 18
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань червень РВУФК 30 6 36
Кубок Європи з бігу на 10000 м 06.06.2015 Італія 3 1 4
Командний ЧУ 08-10.06.15 Кіровоград 15 3 18
ЧУ серед юніорів 15-16.06.15 Харків 20 5 25
ЧУ серед юнаків 2000 р.н. і молодші 18-19.06.15 Вінниця  10 3 13
Кубок ДШВСМ 20.06.2015 Київ 10 3 13
ЧУ серед юнаків серед юнаків 1998 р.н. і молодші 25-26.06.15 Кіровоград 25 5 30
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань липень РВУФК 15 3 18
Кубок України (бігові та стрибкові види) - ІІ етап 03-04.07.15 Кіровоград 15 3 18
Кубок України з метань - фінал 03-04.07.15 Київ 10 3 13
Всесвітня Універсіада 03-14.07.15 Корея 4 1 5
Чемпіонат Європи серед молоді 09-12.07.15 Естонія 3 1 4
Чемпіонат світу серед юнаків 15-19.07.15 Колумбія 4 1 5
Кубок України (бігові та стрибкові види) - фінал 16-17.07.15 За призначенням 15 3 18
Чемпіонат м Києва 17-18.07.15 Київ 20 4 24
Чемпіонат Європи серед юніорів 16-19.07.15 Швеція 4 1 5
Чемпіонат України 30.07-01.08.15 Кіровоград 15 3 18
Чемпіонат світу 22-30.08.15 Китай 1   1
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань серпень РВУФК 30 6 36
Командний чемпіонат України серед юнаків 2000 р.н. і молодші  18-20.09.15 Кіровоград 20 4 24
ЧУ серед дорослих, молоді, юніорів , біг на 10000 м 19.09.2015 Львів 5 1 6
Командний ЧУ серед юнаків 1998 р.н. і молодші 25-27.09.15 Кіровоград 20 4 24
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань жовтень РВУФК 50 10 60
Х Всеукраїнські змагання з метань 16-17.10.15 Київ 10 3 13
ЧУ з кросу (дорослі, молодь, юніори, юнаки) 13-14.11.15 Луцьк 8 2 10
Всеукраїнські змагання памяті С.Операйла 27-29.11.15 Київ 25 5 30
Чемпіонат Європи з кросу  13.12.2015 Франція 3 1 4
Командний чемпіонат м Києва 22-23.12.15 Київ 10 3 13
Участь у НТЗ, Всеукраїнських та міжн. змаганнях згідно викликів  протягом року Згідно виклику      
НТЗ до ЧУ 2015-2016, юн. 2002, 2001, 2000, 1999р.н. серпень Київ, РВУФК 80 8 88
ЧУ (І коло) серед юнаків 2002, 2001, 2000. 1999 р.н. вересень-листоп. Згідно календаря 80 8 88
Участь у першості м. Києва юнаки 2002 р.н. жовтень-листоп. Київ,  20 2 22
Участь в Кубку ім. Баннікова юнаки 2002 р.н. грудень Київ,  20 2 22
НТЗ до ІІ кола ЧУ ДЮФЛ юнаки 2000 р.н. 16.11-26.12.15 Київ, РВУФК 20 2 22
           
                                                                               бокс
МТ серед молоді 26-31.01.15 Хмельницький 5 1 6
Зональні чемпіонати України серед юнаків 02-08.02.15 За призначенням 1 1 2
Всеукраїнський турнір серед юніорів 09-15.03.15 Рівне 7 2 9
Кубок України серед чоловіків 23-29.03.15 Миколаїв 4 1 5
Чемпіонат України серед молоді 27.04-03.05.15 Хмельницька 5 1 6
МТ серед юніорів 04-10.05.15 Азейбарджан 2 1 3
ЧЄ серед юніорів 15-24.05.15 Словаччинна 2 1 3
ЧУ серед юнаків 18-24.05.15 За призначенням 1 1 2
МТ Мицика (молодь) 25-30.05.15 Ів.-Франківськ 5 1 6
ЧУ серед юніорів 06-12.07.15 Тернопіль 7 2 9
МТ Кличко 24-30.08.15 Бердичів 5 1 6
ЧС серед юніорів 02-13.09.15 Росія 1 1 2
ЧУ (чол до 22р) 07-13.09.15 За призначенням 3 1 4
Всеукраїнський турнір сильніших юнаків 25-28.09.15 Калуш 2 1 3
ЧУ серед юнаків, серед ФСТ 22-28.09.15 За призначенням 2 1 2
ЧУ серед юнаків (2002-2003р.н.) 27.10.02.11.15 Вінниця 1 1 2
ЧЄ серед молоді 06-15.11.15 Латвія 2 1 3
ЧУ серед молоді (1998-99р.н.) 23-29.11.15 За призначенням 7 2 9
ЧУ серед юніорів (2000-2001р.н.) 07-13.12.15 За призначенням 4 1 5
ЧУ серед молоді 07-13.12.15 За призначенням 7 2 9
Всеукраїнський турнір серед юнаків 17-21.12.15 Одеса 3 1 4
МТ серед молоді 21-26.12.15 Азербайджан 2 1 3
МТ Андреєва 21-26.12.15 Харків 7 2 95
           
                                                                    веслування академічне
Відкритий ЧУ з веслування на ергометрах (ІІІ ранг) 06.02.15-07.02.15 Миколаївська      
В ЧУ з веслування на ергометрах серед юніорів  20.02.15-22.02.15 Харків КДЮСШ "ХТЗ"      
НТЗ до Регати Кохненка 14.03.15-14.04.15 Цюрупинськ      
ВЗ- Регата пам'яті  президента ФАВУ В.Кохненка   14.04.15-16.04.15 Херсонська      
Відкриті ВЗ - Регата пам'яті В.Кохненка  серед юніорів  16.04.15-18.04.15 Цюрупинськ      
Командний чемпіонат України серед юніорів  (IV ранг) 23.04.15-26.04.15 Київ КП "Спорт. комплекс"      
Кубок України (чол., жінки) 03.05.15-06.05.15 Дніп-ськ КП "Водноспорт.комб."      
Чемпіонат Європи серед юніорів  (II ранг) 20.05.15-26.05.15 Чехія      
Чемпіонат Європи серед дорослих  (II ранг) 26.05.15-01.06.15 Польща      
Чемпіонат України серед молоді до 23 років  (III ранг) 09.06.15-11.06.15 Дніп-ськ КП "Водноспорт.комб."      
Відкритий чемпіонат України серед юніорів (IV ранг) 29.06.15-02.07.15 Київ КП "Спортивний комплекс"      
Всесвітня Універсіада  (II ранг) 04.07.15-14.07.15 Корея      
Чемпіонат світу серед молоді до 23 років          (II ранг) 20.07.15-27.07.15 Болгаpія      
Відкритий ЧУ серед юн. та дівчат (1999-2000,2001-2002)          30.07.15-02.08.15 Київ КП "Спорт комплекс"      
Чемпіонат світу серед юніорів (II ранг) 01.08.15-11.08.15 Бpазилія      
НТЗ до ЧУ 17.08.15-17.09.15 Цюрупинськ      
Командний ЧУ серед дор. та молоді до 23 років  (III ранг) 18.09.15-20.09.15 Київ КП "Спортивний комплекс"      
Командний ЧУ серед УФК, ДЮСШ, СДЮШОР  25.09.15-27.09.15 Миколаїв ШВСМ      
ВЗ "Осінній марафон" серед дор. та молоді до 23 років                 16.10.15-17.10.15 Запоріз. СК ВАТ "Мотор-Січ"      
           
                                                                          вільна боротьба
Відкритий ВТ серед юніорів пам’яті Л.О.Дуная 15.01-17.01.15 Харків 8 2 10
Чемпіонат України до 23 років 27.01-30.01.15 Бровари 2   2
МТ (Імам Кап) юнаки 1998-99 р.н. 27.01-30.01.15 Іран 2   2
ВТ пам’яті О.Саакяна серед чоловіків 17.02-19.02.15 Харків 4 2 6
ВТ пам’яті МСМК І.Первачука (2000-2002 р.н.) 06.03-07.03.15 Львів 6 2 8
МТ FILA присвяч.видатним укр.борцям та тренерам 18.03-20.03.15 Київ  4 2 6
ВТ "Олімпійські надії" (1998-99 р.н.) 04.04-06.04.15 Біла Церква 10 3 13
ЧУ серед чоловіків та жінок 06.04-09.04.15 Харків 6 2 8
ЧУ серед студентів 08.04-11.04.15 за призначенням 6 2 8
ЧУ серед юніорів (1995-97 р.н.) 21.04-24.04.15 Івано-Франківськ 6 2 8
ВТ "Чорне море" 28.04-30.04.15 Одеса 4 2 6
ЧУ серед юнаків (1998-99 р.н.) 19.05-22.05.15 Херсон 8 1 9
ВТ "Кубок Мелітополя" (чол., жінки) 29.05-31.05.15 Мелітополь 3 1 4
Чемпіонат Європи серед юніорів 21.06-28.06.15 Туpеччина 3 2 5
ВТ пам’яті борців та тренерів Львівщини (1998-2000) 03.07-05.07.15 Льівів 10 2 12
Чемпіонат світу серед студентів 07.07-12.07.15 за призначенням 6 2 8
Чемпіонат Європи серед юнаків  (ІІ ранг) 02.08-10.08.15 Сербія 6 2 8
Чемпіонат світу серед юнаків  (ІІ ранг) 23.08-31.08.15 Боснія і Герцоговина 6 2 8
Кубок козацької слави (юнаки 1998-99) 27.08-28.08.15 Київська обл. 6 2 8
ВТ І.Муромець (1995-1997 р.н.) 18.09-20.09.15 Чернігів 5 3 8
ВТ "Тернове поле" (чол., жінки) 16.10-18.10.15 Тернопіль 2 1 3
ЧУ серед юнаків  (2000-2001 р.н) 27.10-30.10.15 за признач. 16 3 19
Відкритий ВТ І. Кулика серед юніорів (1995-97 р.н.) 06.11-08.11.15 Херсон 4 2 6
ВТ "Трускавецькі джерела" (1999-2001) 06.11-08.11.15 Трускавець 6 2 8
ВТ пам’яті Є.Бусловича (2001-2002 р.н.) 13.11-014.11.15 Київ-РВУФК 16 3 19
Відкритий ВТ "Солідарність" (юніори) 15.11-17.11.15 Дніпропетровськ 5 2 7
ХІІІ МТ на призи О.Медведя (1995-96 р.н.) 20.11-21.11.15 Біла Церква 5 2 7
ВТ ім. Б.Хмельницького (1999-2000 р.н.) 26.11-28.11.15 Хмельницький 10 2 12
Кубок України (чол., жінки) 01.12-04.12.15 Бровари 4 2 6
ВТ пам’яті Г.Алієва (1999-2000 р.н.) 06.12-08.12.15 Бровари 5 2 7
           
                                                                               хокей
НТЗ до чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. січень РВУФК 20 2 22
Участь у Чемпіонаті України, юнаки 2000 р.н. січень-квітень Згідно календаря  20 2 22
НТЗ до чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. березень РВУФК 20 2 22
Участь у Міжнародному турнірі, юнаки 2000-2001 р.н. квітень Словенія, Австрія 22 2 24
НТЗ до ЧУ спортивного сезону 2015-16 серед юн. 2000,2001 р.н. серпень РВУФК 35 2 37
Участь у Міжнародному турнірі, юнаки 2000, 2001 р.н. серпень Згідно запрошення 35 2 37
Участь у Чемпіонаті України, юнаки 2000 р.н. вересень-грудень Згідно календаря ФХУ 17 1 18
Участь у Чемпіонаті України, юнаки 2001 р.н. вересень-грудень Згідно календаря ФХУ 18 1 19
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань жовтень РВУФК 35 2 37
Міжнародний турнір "Новорічна зірка 2016 грудень Київ 35 2 37
Участь у НТЗ, Всеукраїнських та міжн. змаганнях згідно викликів  протягом року Згідно запрошення 35 2 37
           
                                                                         велоспорт-шосе
НТЗ до відкритого кубку України в багатоденній гонці 01-11.03.15 За призначанням 20 3 23
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань березень РВУФК 25 4 29
Відкритий весняний КУ у багатод.гонці, І етап (чол.,жін.) Всеукр. змагання  (юніори,юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 12-15.03.15 За призначанням 20 3 23
Відкритий весняний КУ у багатод.гонці, ІІ етап (чол.,жін.) Всеукр. змагання  (юніори,юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 19-22.03.15 За призначанням 20 3 23
ВВ КУ у багатод.гонці, ІІІ етап (чол.,жін.) ВЗ (юніори) ІІІ ранг 26-29.03.15 Миколаїв 20 3 23
В ЧУ в гонці критеріум І тур та ВЗ (юніорки, юнаки, дівчата) І 26-29.03.15 Миколаїв 20 3 23
НТЗ до відкритого весняного ЧУ критеріум та Всеукр. змагань квітень Одеса 20 3 23
Відкритий весняний ЧУ критеріум та Всеукр. змагання (чол., жін., юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 08-11.04.15 Одеса 20 3 23
НТЗ до відкритого весняного КУ в багат.гонці та Всеукр. змагань квітень За призначанням 20 3 23
Відкритий весняний КУ у багатод.гонці, фінал (чол.,жін.) Всеукр. змагання  (юніори,юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 16-19.04.15 Кіровоград 20 3 23
Відкритий ЧУ у гонці критеріум І тур (жінки, юніори) ІІІ ранг та Всеукраїнські змагання (жінки, юніори) ІІІ ранг  24-26.04.15 Рівне 15 3 18
Міжнародні змагання (юніори) ІІ ранг 30.04-05.05.15 Польща 3 1 4
НТЗ до відкритого  КУ в багат.гонці та відкритого весняного ЧУ квітень-травень Біла Церква 25 4 29
Відкритий КУ в багатод.гонці (чол.жін.) ІІІ ранг, відкритий веснян. ЧУ у багатод.гон. (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 04-08.05.15 Біла Церква 25 4 29
НТЗ до відкритого ЧУ у гонці критеріум та Всеукр. змагань травень За призначанням 20 3 23
Відкритий ЧУ  у гонці критеріум ІІ тур та Всеукр.змагання (жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 29-31.05.15 Суми 20 3 23
МЗ памяті В.Ф. Скопенка (чоловіки), ІІ ранг 02-06.06.15 Волинська обл 3 1 4
МЗ та відкритий ЧУ у гонці критеріум (чоловіки) ІІІ ранг 04-07.06.15 Вінниця 2 1 3
ЧУ в індивідуальній та груповій гонках (чол., молодь, жін., юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ, ІУ ранг. 23-28.06.15 Київська обл. 25 4 29
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань червень РВУФК 25 4 29
Відкритий ЧУ у багатод.гонці (юніорки, юнаки, дівч.) ІІІ-ІУ ранг 01-05.07.15 Хмельницький 15 3 18
НТЗ до командного ЧУ серед навчальних закладів фізичної культ. липень Біла Церква 25 4 29
Командний ЧУ серед навчальних закладів (молодь, юніори, юніорки, юнаки, дівчата, молодші юнаки і дівчата) ІІІ-ІУ ранг 15-19.07.15 Біла Церква 25 4 29
Відкритий ЧУ у гонці критеріум, фінал (юніори, юнаки, дівчата) та Всеукраїнські змагання (юніорки, юнаки, дівчата), ІІІ, ІУ ранг   24-26.07.15 Миколаївська обл 20 3 23
ХІ Європейський юнацький олімпійський фестиваль (юн.,дівч.) 28-30.07.15 Грузія 2   2
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань липень РВУФК 25 4 29
Чемпіонат Європи (чол., жін., юніори, юніорки) ІІ ранг 05-09.08.15 Естонія 2   2
НТЗ до відкритого ЧУ у гонці критеріум та Всеукр. змагань серпень За призначанням 25 4 29
Відкритий ЧУ у гонці критеріум, фнал (жінки, юніори) та Всеукр. змагання (жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ, ІУ ранг 14-16.08.15 Кіровоград 25 4 29
Відкритий ЧУ з багатоденної гонки (жінки, юніори) ІІІ ранг 19-23.08.15 Кіровоград 12 2 14
Відкритий ЧУ в ком.гон. та Всеукр.змагання (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУ ранг 27-29.08.15 Біла Церква 25 4 29
Відкритий КУ індивідуальна, групова гонки (чоловіки, жінки) ІІІ р. та Всеукр. змагання (юніори, юніорки, юнаки, дівчата) ІІІ-ІУранг  01-05.09.15 Біла Церква 20 3 23
Відкритий ЧУ в парній гонці (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) ІІІ ранг, (юнаки, дівчата) ІУ ранг. 01-05.09.15 Біла Церква 20 3 23
НТЗ до відкритого осіннього ЧУ в груповій, індивідуальній гонці та гонці критеріум (юнаки, дівчата) ІУ ранг. серпень За призначанням 15 3 18
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань серпень РВУФК 25 4 29
Відкритий осінній ЧУ в груповій, індивідуальній гонці та гонці критеріум (юнаки, дівчата) ІУ ранг. 10-13.09.15 Тернопіль 15 3 18
Чемпіонат світу (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) 15-30.09.15 США 2   2
НТЗ до відкритого ЧУ в багатоденній гонці вересень-жовтень Одеса 3 1 4
Відкритий ЧУ в багатоденній гонці (чоловіки) ІІІ ранг 06-11.10.15 Одеса 3 1 4
КУ (крос) ІІ етап (чол.жін.) та Всеукраїнські змагання (крос), (юніори, юніорки, юнаки, дівчата). 09-11.10.15 Кременчук 15 3 18
ЧУ (крос), (чол.,жін.,юіори,юніорки,юн.,дів.) та Всеукр.змагання 16-18.10.15 Кіровоградська обл 15 3 18
Відкритий ЧУ (крос) в індивідуальній гонці на час та Всеукр. змагання (чол.,жін.,юніори,юніорки,юнаки,дівчата) ІІІ-ІУ ранг 23-26.10.15 Харків 20 4 24
НТЗ до Всеукраїнських та міжнародних змагань жовтень РВУФК 25 4 29
Відкритий ЧУ (крос) в груповій гонці та етафеті (чол.,жін.,юніори,юніорки,юнаки,дівчата) ІІІ-ІУ ранг 30.10-01.11.15 Харків 20 4 24
Фінал КУ (крос), (чол.,жін.) та Всеукраїнські змагання (чол.,жін., юніори, юніорки, юнаки, дівчата), ІІІ- ІУ ранг. 06-08.11.15 Олександрія 15 3 18
           
                                                                           велоспорт-трек
Зимовий ЧУ (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівч.) 17-21.02.15 Львів 15 2 17
КУ з олімпійських номерів програми (чоловіки, жінки), ЧУ з нелімпійських номерів (чоловіки, жінки, юніори, юніорки) 13-17.05.15 Львів 10 2 12
ЧУ з олімпійських номерів програми (чол.,жін.,юніори, юніорки), ЧУ з нелімпійських номерів (юнаки, дівчата) 10-14.06.15 Львів 10 2 12
Чемпіонат Європи (молодь, юніори, юніорки) 15-19.07.15 Франція 2   2
Чемпіонат світу серед юніорів та юніорок 02-10.08.15 За призначанням 2   2
ЧУ з олімпійських видів спорту (чоловіки, жінки, юнаки, дівч.) 09-13.09.15 Львів 8 2 10
Чемпіонат Європи 14-18.10.15 Швейцарія 2    
Комнандний ЧУ серед навчальних закладів 15-19.10.15 Львів 8 2 10
           
                                                                        плавання синхронне 
Чемпіонат України  (ІІІ ранг) 12.02.15-15.02.15 Харків ФСК "Локомотив" 24 4 28
ЧУ серед юніорів, дівчат 1997р.н. та молодше (IV ранг) 12.02.15-15.02.15 Харків ФСК "Локомотив" 24 4 28
Міжнародні змагання серед юніорів (ІІ ранг) 07.04.15-13.04.15 Фpанція збірна команда України
І Європейські  ігри (юніори)  (ІІ ранг) 08.06.15-17.06.15 Азербайджан збірна команда України
ЧУ за програмою чемпіонату світу (ІІI ранг) 28.06.15-30.06.15 Харків ФСК "Локомотив"      
Чемпіонат України 2000р.н. та молодше (IV ранг) 08.07.15-10.07.15 Миколаїв басейн "Водолій" 10 2 12
Чемпіонат світу (ІІ ранг) 22.07.15-02.08.15 Росія збірна команда України
Чемпіонат України 1998р.н. та молодше (IV ранг) 08.10.15-11.10.15 Харків ФСК "Локомотив" 24 4 28
ЧУ серед дівчат 2001р.н.  та молодші (IV ранг) 06.11.15-08.11.15 Одеса 24 4 28
Всесвітні міжнародні змагання Трофі (ІІ ранг) 20.11.15-22.11.15 За ріш. міжн. Федерацій збірна команда України
Відкритий Кубок України   (ІІІ ранг)  15.12.15-20.12.15 Харків ФСК "Локомотив" 24 4 28