Р Е Й Т И Н Г    С П О Р Т С М Е Н І В
Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного за 2018 рік
        за підсумками виступів у офіційних всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
   
№  Прізвище, ім'я спортсмена Клас, Кількість
п/п   курс очок
Б О К С
1 Плісак Олексій 235
2 Кобченко Олександр 185
3 Баранов Нікіта ІІ к 110
4 Хрипко Нікіта 11г 90
5 Баблюк Дмитро 10а 50
6 Федосенко Єгор 10б 50
7 Лупенко Євгеній 11а 50
8 Попов Роман 10б 35
9 Насачук Денис 35
10 Соболь Богдан ІІ к 35
11 Бган Ярослав 10а 20
12 Кравець Максим 10в 20
13 Звада Артьом 20
14 Жердев Михайло 20
15 Дорохов Владислав ІІ к 20
16 Яковлев Данило 10б 10
В І Л Ь Н А   Б О Р О Т Ь Б А
1 Абрамов Владислав 11г 325
2 Прус Ілля 120
3 Абрамов Микита 11г 90
4 Батарон Єгор ІІ к 68
5 Рудзинський Микола ІІ к 45
6 Шарапов Кирило 10д 36
7 Прус Ростислав 25
8 Бебко Олександр ІІ к 21
9 Мамека Віталій І к 20
10 Нікітін Гавриїл 18
11 Стафійчук Олександр І к 10
12 Гринківський Олександр 10д 10
13 Ліманський Богдан 10д 10
14 Захарків Назар 11г 5
15 Легкий Олександр 11г 5
Б О Р О Т Ь Б А   Г Р Е К О - Р И М С Ь К А
1 Гаврічкін Микола 10д 61
2 Куліков Владислав 51
3 Сардарян Давид 10д 15
4 Максютенко Іван І к 18
5 Спринюк Петро 10
В Е Л О С П О Р Т
1 Кошовий Руслан І к 828
2 Калюга Валерія І к 530
3 Гнідашев Ярослав ІІ к 482
4 Ященко Тетяна І к 353
5 Дахновський Костянтин ІІ к 307
6 Єрмак Марк 269
7 Толстопятенко Ярослав ІІ к 264
8 Малінніков Максим 11в 263
9 Орлов Артур І к 256
10 Паращак Ярослав ІІ к 228
11 Ярошенко Максим ІІ к 220
12 Малінова Діана 10а 157
13 Балясний Ярослав 11а 151
14 Юденко Володимир 11в 129
15 Зайчук Валерія 11б 116
16 Бондарчук Дмитро 11в 77
17 Хомич Ілля 10г 73
18 Сімон Семен 52
19 Щипак Олександр ІІ к 50
20 Антонова Валерія 10г 44
21 Колеснік Ростислав 10а 31
В Е С Л У В А Н Н Я  А К А Д Е М І Ч Н Е
1 Романченко Тетяна І к 405
2 Марчук Андрій І к 325
3 Пахар Антон ІІ к 245
4 Перемей Вероніка 11д 138
5 Якухно Сергій 11д 109
6 Хропот Ольга 10г 89
7 Мамонтова Ірина 11д 83
8 Ліберт Анна Марія 10г 65
9 Ткаченко Анастасія 10г 65
10 Гарбарук Катерина 11д 31
11 Красовська Дарина 31
12 Поліщук Ростислав 11д 27
13 Савенкова Вікторія 21
14 Порало Віталій 4
   Г І М Н А С Т И К А  С П О Р Т И В Н А
1 Бачинська Анастасія 10в 2620
2 Гриневич Владислав ІІк 1298
3 Варінська Діана ІІк 1065
4 Говзан Ірина ІІк 601
5 Муржак Дар'я 550
6 Корж Олександра Ік 449
7 Микицей Софія ІІк 384
8 Будяшкіна Анастасія 11в 348
9 Мокляк Тетяна 263
10 Постой Володимир 11а 263
11 Куліній Катерина 208
12 Борисова Марія 141
13 Батрона Даніела 130
14 Дикальчук Софія 10в 116
15 Клекот Наталія ІІк 110
16 Пономарьова Катя 6 106
17 Черепаха Софія 11в 100
18 Мельников Микита 92
19 Антощенко Микола 87
20 Гончар Вікторія 86
21 Мотак Анастасія 78
22 Груньова Софія 69
23 Щиров Стівєн ІІк 64
24 Корнийчук Єгор 11в 58
25 Рідецька Каріна 6 50
26 Пахно Віталія 11в 49
27 Фещенко Олег 10б 48
28 Безтільна Руслана 6 43
29 Кошеленко Карина 42
30 Аль Халавані Дія 41
31 Уланов Євгеній 29
32 Вітвицький Максим 10б 28
33 Рубцова Сабріна 10в 26
34 Петренко Іван 10б 25
35 Ярмоленко Валерія Ік 25
36 Паршина Анастасія 21
37 Жгут Богдана 6 20
38 Юзифишин Юліан 6 15
39 Ходаковський Нікіта 11
40 Бриндак Андрій 11а 8
Д З Ю Д О
1 Чижевська Анастасія 10д 480
2 Жуковська Анжела ІІк 185
3 Птушка Маргарита 11д 138
4 Корнута Вікторія 10д 125
5 Стрельченко Христина 11д 110
6 Кім Анастасія ІІк 105
7 Вербецька Акіліна І 77
8 Саркісян Карина ІІк 70
9 Зборошенко Діана І 65
10 Стукаленко Ольга 10д 55
11 Островська Анна ІІк 50
12 Логойда Ірина І 45
13 Шован Яна ІІк 30
14 Іскрицький Олександр 11д 26
15 Васильєв Віктор 10г 25
16 Гладський Станіслав 25
17 Снітко Влада 11д 25
18 Зайченко Олексій 10г 20
19 Легка Діана 20
20 Буханцева Валерія 11д 18
21 Шинкаренко Інна 18
22 Нурієв Каріім 10д 10
23 Шишко Тарас ІІк 10
24 Оскаленко Денис 10г 8
25 Крилков Сергій 11д 5
Л Е Г К А   А Т Л Е Т И К А
1 Баранов Денис І к 502
2 Денисюк Святослав І к 294
3 Мартинчук Діана 11в 270
4 Кучеренко Веніамін 10в 240
5 Гонський Олександр І к 218
6 Бабіцька Маргарита 11в 216
7 Бощук Аліна ІІ к 190
8 Оксенюк Тетяна 10д 145
9 Косів Валентина 10а 142
10 Крутієнко Руслан 10а 135
11 Шмаровоз Антон 11в 108
12 Вігурський Вячеслав ІІк 108
13 Солтан Андрій І к 101
14 Костенеко Анна 11в 82
15 Ковалевський Кирило ІІ к 79
16 Остапчук Віталій 11б 71
17 Сидоренко Тетяна 10д 66
18 Довгуша Ірина І к 58
19 Глушко Роман ІІ к 53
20 Остапчук Лілія 48
21 Ванда Карина 11а 48
22 Бондар Анжела 10г 38
23 Новіков Валентин І к 35
24 Болюк Дмитро І к 29
25 Кітроцький Деніс 10в 27
26 Дмитровська Валерія 17
27 Онуфрієва Ганна 11в 15
28 Бурда Роман І к 13
29 Щаслива Валентина 10г 13
30 Щаслива Світлана 10г 13
31 Юмаєв Антон 10
32 Кравченко Єлизавета 10д 10
33 Гаванчук Софія 10
34 Кушнір Ірина 11 8
35 Остапчук Віталій 11б 8
36 Курташ Софія 8
37 Гук Софія 11д 5
38 Сілантьєва Ліліана 5
39 Габєєв Нікіта 11б 4
40 Стороженко Наталія 4
41 Юськов Юрій ІІ к 2
П Л А В А Н Н Я
1 Біленко Володимир 11д 652
2 Грицак Богдан 11г 631
3 Пальоха Христина 453
4 Хотинецький Марко ІІк 450
5 Кусь Олег 11г 363
6 Наконечний Денис 11г 355
7 Власенко Денис 11д 354
8 Смаль Олексій І 325
9 Столярчук Марина 11г 295
10 Юзофенко Поліна І 280
11 Вербецька Поліна 11д 265
12 Бондаренко Марія 238
13 Горват Анастасія 11г 115
14 Петров Денис І 114
15 Бредіхіна Анастасія 10д 111
16 Кардаєв Максим 11г 44
17 Курмазенко Андрій ІІк 42
18 Тимощук Юрій 11д 20
19 Мазур Олександр 17
20 Беспалько Дарина 10д 17
21 Сагайдак Степан І 15
22 Савенок Єлізавета 15
23 Побиванець Марія 11г 13
  П Л А В А Н Н Я  С И Н Х Р О Н Н Е
1 Корж Дар'я 10д 688
2 Сопельняк Аліса 403
3 Рибкіна Олександра 377
4 Сівак Анна 365
5 Мазуренко Юлія 11г 363
6 Герасименко Катерина 360
7 Бутко Мария 350
8 Герасименко Анастасія 337
9 Могильна Ульана 315
10 Маринцева Марія 304
11 Власова Катерина 11д 288
12 Козаченко Вікторія 212
13 Яловченко Владислава 202
14 Ворона Анна 11г 198
15 Лазаренко Дарина 11г 165
16 Виноградова Софія 43
17 Зарецька Діана 6 38
18 Остапюк Марія 6 33
19 Лобур Аліна 6 29
20 Онищенко Поліна 6 25
С Т Р І Л Ь Б А   К У Л Ь О В А
1 Олійник Костянтин 10д 281
2 Кігітов Єгор І 250
3 Конончук Єлизавета 10г 34
4 Андреєв Нікіта  26
С Т Р И Б К И  У  В О Д У
1 Сверчкова Віолетта 11г 390
2 Антонів Антон 10г 165
3 Яновська Вікторія 11г 18
Ф Е Х Т У В А Н Н Я
1 Гумен Василь 11в 302
2 Кривонос Марія І к 193
3 Домбровська Лідія 11б 158
4 Лісовий Богдан 11в 131
5 Григорук Олександр 10в 129
6 Славінська Альбіна 11в 124
7 Пнівчук Богдан 11в 121
8 Мисливець Михайло І к 119
9 Тахтабаєв Генріх 11в 115
10 Семенов Єгор 10в 106
11 Блохіна Анастасія 10а 92
12 Колесніченко Юлія 10в 89
13 Зирянова Ірина 10б 71
14 Тімченко Юлія 10а 70
15 Михальова Марина 10б 65
16 Знахаренко Богдан 10в 64
17 Поляков Роман 11в 58
18 Литвиненко Олексій 10в 55
19 Гумен Павло 11в 51
20 Шевченко Вікторія 11б 47
21 Твардовська Анна 46
22 Слов'як Василь 44
23 Діус Ілля 44
24 Гаврилов Дмитро І к 44
25 Янкович Микита 10в 44
26 Маслов Георгій 11в 35
27 Бєлоус Діана І к 34
28 Смірнова Анна 10в 33
29 Максимова Майа 10б 30
30 Закутній Станіслав 28
31 Прокопов Олексій І к 26
32 Красновид Роман 18
33 Безкоровайний Даніл 18
34 Горецький Антон 18
35 Щербатих Олена ІІк 18
36 Яковенко Дарина 10б 17
37 Маркунін Ігор 16
38 Мешко Юлія 15
39 Абросімов Даніїл 14
40 Суровцева Поліна 14
41 Маринич Владислава 14
42 Гордон Ілля 10в 13
43 Босак Артемій 11в 13
44 Білько Ілля 11
45 Епіфанов Федір 11
46 Котеленець Діана 5
47 Плахотнюк Ольга ІІ к 5
48 Шингірій Юлія 5
49 Шмідт Софія 5
50 Роговенко Марія ІІк 5
51 Цибаєв Лев 5
52 Мецгер Іван 5
53 Бондарев Даниїл 10в 3
54 Данилюк Ерік 10в 3
Х У Д О Ж Н Я   Г І М Н А С Т И К А
1 Довженко Тетяна 11а 3150
2 Нікольченко Влада 11б 2850
4 Боднарчук Маріола 11д 80
Д О Д А Т К О В И Й   К О Н Т И Н Г Е Н Т
1 Юрченко Кирило 11д 160
2 Кузеренко Владислав ІІ к 110
3 Лось Марія 110
4 Качанов Артем 11г 20