художня гімнастика Відділення художньої гімнастики було відкрито у вісімдесяті роки. Завдяки тісній співпраці училища із спеціалізованою школою з художньої гімнастики, в якій працюють  Альбіна та Ірина Дерюгіни,  за роки існування відділення підготовлено не один десяток відомих у всьому світі спортсменок.

Гордістю вітчизняної художньої гімнасти є чемпіонка Олімпійських ігор 1992 року Олександра Тимошенко та бронзова призерка цієї ж Олімпіади Оксана Скалдіна. Особливої уваги заслуговує вихованка училища Ганна Безсонова – бронзова призерка Олімпійських ігор 2004 та 2008 років, абсолютна чемпіонка світу 2007 року, п’ятиразова чемпіонка світу, триразова чемпіонка Європи. Також в училищі навчались такі відомі спортсменки як чемпіонки світу Аліна Хозлу, Тамара Єрофеєва, Жанна Васюра, бронзові призерки чемпіонату світу Аліна Максименко, Вікторія Мазур, Вікторія Шинкаренко, Ганна Різатдінова.

На останніх ХХХ літніх Олімпійських іграх в Лондоні наше училище представляли Вікторія Мазур, Валерія Гудим, Світлана Прокопенко, Олена Дмитраш, Євгенія Гомон, Вікторія Ленішин, які посіли 5 місце в групових вправах, та Ганна Різатдінова яка була десятою в особистій першості.

У 2014 році на чемпіонаті світу в Ізмірі (Туреччина) Вікторія Мазур  та Елеонора Романова стали бронзовими призерками в командному заліку, а Ганна Різатдінова завоювала 3 бронзові медалі за вправи з предметами.

В томуж таки 2014 році Валерія Ханіна  здобула золоту та срібну медаль на чемпіонаті Європи в Баку.  

На даний час в училищі навчається 24 спортсменки з яких 1 має спортивне звання Майстер спорту України міжнародного класу та 6 –  майстер спорту України. 7 спортсменок входять до основного складу, 7 – кандидати та 4 – резерв збірної  команди України.

nophoto

 

Куріна Наталія Едуардівна

Майстер спорту 

вчитель з художньої гімнастики

Освіта - Національний університет фізичного виховання і спорту