С П И С О К

спортсменів, яким присвоєно спортивне звання майстра спорту

України, майстра спорту України міжнародного класу

з 01.09.2018 по 01.09.2019 р. р.

п/п

Прізвище та ім’я спортсмена Вид спорту Номер, дата наказу Прізвище тренера
1 2 3 4 5

 

Майстер спорту України міжнародного класу

 

1 Бачинська Анастасія гімнастика спортивна № 3734 від 23.07.2019 Лев Г.В.

 

Майстри спорту України

 

1 Соболь Богдан бокс № 242   від 18.01.2019 Сурженко М.,Ткаченко Д.
2 Дорохов Владислав бокс № 242   від 18.01.2019 Сурженко М.,Ткаченко Д.
3 Хрипко Микита бокс № 2667 від 27.05.2019 Сурженко М.,Ткаченко Д.
4 Куриленко Вадим боротьба вільна № 2667 від 27.05.2019 Семенюшко О..Захарків С.
5 Батарон Єгор боротьба вільна № 3254 від 25.06.2019 Семенюшко О..Захарків С.
6 Прус Ростислав боротьба вільна № 3254 від 25.06.2019 Семенюшко О..Захарків С.
7 Кулакевич Віталій боротьба вільна № 3254 від 25.06.2019 Семенюшко О..Захарків С.
8 Абрамов Владислав боротьба вільна № 3254 від 25.06.2019 Семенюшко О..Захарків С.
9 Абрамов Микита боротьба вільна № 3254 від 25.06.2019 Семенюшко О..Захарків С.
10 Калюга Валерія велоспорт № 5372 від 25.10.2019 Семенюшко О..Захарків С.
11 Алтунін Дмитро гімнастика спортивна № 5604 від 06.12.2018 Курабцев Д.
12 Корнийчук Єгор гімнастика спортивна № 1945 від 18.04.2019 Жовноватий В.
13 Губарєва Єлизавета гімнастика спортивна № 3686 від 19.07.2019 Каюкова Ю.
14 Фещенко Олег гімнастика спортивна № 3686 від 19.07.2019 Курабцев Д.
15 Трубін Артур гімнастика спортивна № 3686 від 19.07.2019 Курабцев Д.
16 Довженко Тетяна гімнастика художня № 3938 від 01.08.2019 Дерюгіна І.
17 Височанська Марія гімнастика художня № 3938 від 01.08.2019 Дерюгіна І.
18 Боднарчук Маріола гімнастика художня № 3938 від 01.08.2019 Дерюгіна І.
19 Лисенко Юліана дзюдо № 2600 від 22.05.2019 Яценко С., Балаян К.
20 Корнута Вікторія дзюдо № 5026 від 04.10.2019 Яценко С.
21 Смаль Олексій плавання № 4098 від 05.09.2018 Макаренко В.
22 Мазуренко Ярослав плавання № 1945 від 18.04.2019 Гребер О.
23 Тимощук Юрій плавання № 1945 від 18.04.2019 Гребер О.
24 Наконечний Денис плавання № 922   від 22.02.2019 Голуб М.
25 Корж Дмитро плавання № 4201 від 19.08.2019 Голуб М.
26 Маринцева Марія плавання синхронне № 1945 від 18.04.2019 Вихорева О.
27 Конанчук Єлизавета стрільба кульова № 242   від 18.01.2019 Бойкова С.
28 Кігітов Єгор стрільба кульова № 366   від 24.01.2019 Бойкова С.
29 Мисливець Михайло фехтування № 5604 від 06.12.2018 Оболенський О.
30 Домбровська Лідія фехтування № 1737 від 05.04.2019 Оболенський О.
31 Тахтабаєв Генріх фехтування № 1163 від 06.03.2019 Шаркіна Т.
32 Лось Марія спортивна акробатика № 3516 від 10.07.2019 Клименко Д.