<<  Листопада 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Загальні вимоги до оформлення матеріалів до конференції

1. Ви відправляєте заявку на участь у конференції за вказаним на сторінці конференції зразком і тези/доповідь/статтю. До листа додаєте окремим файлом біографічну довідку про автора (авторів) та якісну фотографію автора (фотографії авторів). Адреса електронної пошти для прийому матеріалів – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Назви надісланих файлів мають відповідати прізвищу автора (першого автора у випадку колективного авторства) публікації, наприклад «Руденко_Заявка», «Руденко_Тези» «Руденко_Біографія»

2. Після розгляду заявки та матеріалів до публікації, якщо матеріали успішно пройшли рецензування та підтверджені до публікації, ми направляємо вам лист з інформацією про прийняття заявки до участі в конференції та реквізити для оплати організаційного внеску.

3. Не пізніше 20 липня 2016 р. організаційний комітет розміщує на сторінці конференції остаточний план і регламент проведення конференції.

4. Після виходу збірника із друку організаційний комітет відправляє учасникам, які оплатили участь в конференції, на вказану в заявці поштову адресу.

.

Вимоги до оформлення матеріалів

До редакції приймаються тексти, підготовлені виключно у форматі Microsoft Word (.doc)

Формат аркуша A4
Поля верхнє і нижнє — 2 см, ліве — 3 см, праве — 1,5 см
Основний шрифт Times New Roman
Розмір шрифту основного тексту 14
Міжрядковий інтервал полуторний
Вирівнювання тексту за шириною
Автоматична розстановка переносів увімкнена
Абзацний відступ (новий рядок) 1 см
Нумерація сторінок не ведеться
Малюнки прикріплюються окремими файлами
Посилання на літературу у квадратних дужках [1, с. 2], список використаної літератури наприкінці
Загальний обсяг публікації

тези – від 3 до 5 сторінок;

статті/наукові публікації – від 5 до 8 сторінок

Доповідь/стаття має відповідати тематиці конференції. При поданні наукових статей просимо додержуватися чинних стандартів для друкованих праць і вимог.

На початку тез доповіді/статті необхідно зазначати дані про автора та назву статті, назву секції відповідно до оголошеного переліку, який вказано у переліку секцій конференції за такою формою:

1. Назва секції по лівому краю. ПІБ автора (авторів) напівжирним шрифтом, нижче під назвою секції по центру великими літерами; ваш статус або посада та повна назва навчального закладу, в якому ви навчаєтесь, або місце роботи для осіб, які завершили навчання – нижче по центру. 

2. Назва тез доповіді/статті напівжирним шрифтом нижче великими літерами (без крапки).

3. Перелік використаних літературних джерел слід наводити в кінці доповіді/статті бажано в порядку появи відповідних посилань у тексті. При оформленні списку літератури слід дотримуватися вимог державного стандарту України ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 «Система стандартів з інформації, бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний запис. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання».

4. Список використаної літератури (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «ЛІТЕРАТУРА:» через рядок від основного тексту.