<<  Жовтня 2020  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Медична частина Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного – лікувально профілактичний підрозділ  коледжу, для цілодобового забезпечення медичною допомогою учнів та студентів Коледжу , надання першої медичної допомоги спортсменам, в тому числі  тим  які  знаходяться  на  зборах  в  коледжі  та  співробітникам.

СпортсменамКоледжу надається кваліфікована медична допомога, а саме:

  • педіатрична консультація лікаря-педіатра з призначенням подальшого лікування, направленням на консультації до інших фахівців чи госпіталізація в профільні лікарні, при необхідності;
  • консультація  спортивного лікаря з призначенням подальшого лікування
  • направленням на консультації до інших фахівців чи госпіталізація до лікарні, при необхідності;
  • стоматологічне лікування;
  • фізіотерапевтичне лікування;
  • лікувальний та відновлювальний масаж;
  • лікувальна фізкультура, реабілітація після травм
  • медикаментозне лікування в ізоляторі та амбулаторно.
 
 
 
ЗАВІДУВАЧ МЕДИЧНОЮ ЧАСТИНОЮ
 
 
Бабочкина
 
 
БАБОЧКІНА

МАРИНА МИХАЙЛІВНА

 
 
 Досвідчений лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Здійснює загальне      керівництво роботи медчастини, а також особисто проводить обстеження спортсменів,  надає першу допомогу при невідкладних станах, проводить функціональну діагностику.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
СПОРТИВНИЙ ЛІКАР
 
 
 
БЕСФАМІЛЬНИЙ

ДМИТРО МАРКОВИЧ

Спеціаліст з фармації, проводить прийом і обстеження спортсменів, надає першу допомогу при спортивних травмах, призначає лікування, проводить заходи по реабілітації, проводить лікарсько-педагогічний контроль за навчально-тренувальним процесом

 

БЕСФАМІЛЬНИЙ1                     БЕСФАМІЛЬНИЙ2  


 
 ЛІКАР-ПЕДІАТР
 
 МАНЬКО ІРИНА МИХАЙЛІВНА
 
Лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з дитячої імунології. Проводить нагляд за станом здоровя спортсменів, здійснює лікування в разі захворювання, консультує спортсменів та тренерів, призначає комплекс лікувальних та реабілітаційних заходів.
 
МАНЬКО1    МАНЬКО2
 

 
МАСАЖИСТ 
 
 
 
ЛУЩАЙ

ЛУЩАЙ 
ЛІДІЯ ВАСИЛІВНА

Професійний масажист, проводить лікування та реабілітацію спортсменів після травм та значних фізичних навантажень, поліпшує стан м’язів та опорно-рухового апарату учнів.

 

 

 

 


 
РЕАБІЛІТАЦІЯ
 
ЮРЧЕНКО
 
ЮРЧЕНКО

ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Професійний масажист-реабілітолог, проводить відновлювальний масаж та лікувальну фізкультуру. 
 
 
 
 
 
 
 
 

 СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТmedchactuna1
  
 

 

 

Стоматологічний кабінет обладнаний сучасною апаратурою та матеріалами, працює для надання медичної допомоги дітям при захворюванні зубів. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ФІЗІОТЕРАПЕВТИЧНИЙ КАБІНЕТ
 
КУЯВЕЦЬ
 
 
КУЯВЕЦЬ
ЛІЛІЯ СТАНІСЛАВІВНА
 
 
Професійна медична сестра фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії. Майстерно володіє мистецтвом проведення фізіотерапевтичних процедур. У фізіотерапевтичному кабінеті коледжу проводиться лікування УВЧ, тубус-кварц, електрофарез, магнітотерапія, та інші процедури необхідні для лукування і реабілітації спортсменів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
КУЯВЕЦЬ2    КУЯВЕЦЬ3
 

КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ
 
КАБІНЕТ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ
 
 
 
 
В Олімпійському коледжі працює  кабінет функціональної діагностики, обладнаний електрокардіографом, дозволяючим проводити обстеження ЕКГ-12 відведень з усіма додатковими відведеннями, велоергометрію, спірографію.